זיפות גגות בירושלים​

איטום גגות בירושלים​

זיפות גגות בירושלים חומר איטום גמיש

 

אמנם הזפת בגגות הוא חומר איטום גמיש וזיפות גגות באמצעות מריחת זפת חמה כאשר מתחת נפרשת יריעה העוזרת להחזיק את הזפת, זו שיטת איטום נפוצה ואף קדומה ביותר, אך מצד שני הוא לא מחזיק מעמד לאורך זמן ודורש לא מעט עבודה ותיקונים כדי לשמר אותו. לזיפות גגות יש יתרונות וחסרונות רבים.

 

זיפות גגות ירושלים גם יתרונות וגם חסרונות

 

השימוש בזפת לאיטום פחות נפוץ אך עדיין מקובל במקומות רבים, כי מצד אחד היתרון העיקרי של השימוש בזפת לאיטום גגות הוא המחיר הזול שלה, והיא נמוכה בעד חצי מהמחיר של יריעות איטום, זוהי גם עבודה פשוטה יחסית לביצוע, שלא אורכת זמן רב ולא דורשת מיומנות מקצועית גבוהה. כמובן שיש להיעזר באיש איטום מקצועי ומיומן לנושא. זיפות גגות בירושלים הוא איטום שניתן לבצע על כל גג, מכל סוג שיהיה גם אם הוא עמוס ומורכב ביותר, כלומר גם אם יש יחידות מזגנים ודודים רבים על הגג, ניתן למרוח שם זפת בקלות רבה, ואת הדודים או הקולטים פשוט מזיזים כדי לבצע את המריחה, ולא ניתן לעשות כשמבצעים איטום ביריעות, כי אז יש צורך בהרמה של כל החפצים על הגג. לעומת זאת החסרונות הם בעיקר באיכות החומר של הזפת, כי בניגוד ליריעות הביטומניות, הזפת דורש תחזוקה רבה, לעומת זאת מהרגע ששמו לכם יריעות על הגג האיטום מחזיק מעמד לעשר השנים הקרובות לפחות, בעוד הזפת דורש סיוד של הגג בכל שנה וזיפות מחדש כל כמה שנים. הזפת גם נוטה להתרחב בחום ולהתכווץ בקור, דבר שמשפיע ישירות על האיכות. ואכן מרבית קבלני האיטום אינם בוחרים לבצע איטום גגות בזפת, מהסיבה שזהו איטום לא איכותי מספיק, העלול ליצור בעיות כבר לאחר שנים מעטות וגג מטפטף, הזפת אינה תמיד עומדת בתקן הנדרש ולכן בסיכום כללי כחומר זול הוא בעצם יקר.

 

זיפות גג בירושלים שיטת איטום נפוצה

 

זיפות גגות בירושלים זו שיטת איטום שהיא מצד אחד פשוטה וזולה, מצד שני היא עלולה לא להיות עמידה לטווח הארוך וכן היא דורשת גם תחזוקה רבה אולם זיפות גגות היא אחת משתי השיטות הקיימות והנפוצות ביותר לצורך של איטום גגות.

 

זיפות הגגות בירושלים שיטת איטום נפוצה

 

הזפת ידועה כחומר שהוא זול יחסית ולכן עבור זיפות גגות זו שיטת איטום שהיא זולה, מצד שני זו שיטת איטום פחות נפוצה כי היא עלולה לא להיות עמידה לטווח הארוך וכן היא דורשת גם תחזוקה רבה אולם זיפות גגות היא אחת משתי השיטות הקיימות והנפוצות ביותר לצורך איטום גגות.

 

זיפות גגות שימוש בחומר איטום גמיש

 

אמנם הזפת בגגות נחשב לחומר איטום גמיש וזיפות גגות באמצעות מריחת זפת חמה כאשר מתחת נפרשת יריעה העוזרת להחזיק את הזפת, ואפילו זו שיטת איטום נפוצה וקדומה ביותר, אך מצד שני זפת הוא חומר ישן יחסית  שלא מחזיק מעמד לאורך זמן ודורש לא מעט עבודה ותיקונים כדי לשמר אותו אך לזיפות גגות יש יתרונות וגם חסרונות.

 

גגות בירושלים החיסרון ויתרון בשימוש בזפת

 

באיטום גגות למבנים הזפת עדיין מקובל במקומות רבים, כי מצד אחד היתרון העיקרי של השימוש בזפת לאיטום גגות הוא המחיר הזול שלה, והיא נמוכה בעד חצי מהמחיר של יריעות איטום, זוהי גם עבודה פשוטה יחסית לביצוע, שלא אורכת זמן רב ולא דורשת מיומנות גבוהה. כמובן שיש להיעזר באיש איטום מקצועי לנושא. זיפות גגות הוא איטום שניתן לבצע על כל גג, מכל סוג שיהיה גם אם הוא עמוס ומורכב ביותר, כלומר גם אם יש יחידות מזגנים ודודים רבים על הגג, ניתן למרוח שם זפת בקלות רבה, ואת הדודים או הקולטים מזיזים כדי לבצע את המריחה הדרושה, ולא ניתן לעשות כשמבצעים איטום ביריעות, כי אז יש צורך בהרמה של כל החפצים על הגג. לעומת זאת החסרונות הם בעיקר באיכות החומר של הזפת, כי בניגוד ליריעות הביטומניות שנפוצות יותר, למשל מהרגע ששמו לכם יריעות על הגג האיטום מחזיק מעמד לעשר השנים הקרובות לפחות, בעוד הזפת דורש סיוד של הגג בכל שנה וזיפות מחדש כל כמה שנים. הזפת גם נוטה להתרחב בחום ולהתכווץ בקור, דבר שמשפיע ישירות על האיכות. ואכן מרבית קבלני האיטום אינם בוחרים לבצע איטום גגות בזפת, מהסיבה שזהו איטום לא איכותי, העלול ליצור כבר לאחר שנים מעטות גג מטפטף, והזפת אינה תמיד עומדת בתו התקן הנדרש.

משווק מורשה מוטורולה​

זיפות בירושלים