זיפות גגות בירושלים​

איטום גגות בירושלים​

זיפות גגות בירושלים חומר איטום גמיש

 

אמנם הזפת בגגות הוא חומר איטום גמיש וזיפות גגות באמצעות מריחת זפת חמה כאשר מתחת נפרשת יריעה העוזרת להחזיק את הזפת, זו שיטת איטום נפוצה ואף קדומה ביותר, אך מצד שני הוא לא מחזיק מעמד לאורך זמן ודורש לא מעט עבודה ותיקונים כדי לשמר אותו. לזיפות גגות יש יתרונות וחסרונות רבים.

 

זיפות גגות ירושלים גם יתרונות וגם חסרונות

 

השימוש בזפת לאיטום פחות נפוץ אך עדיין מקובל במקומות רבים, כי מצד אחד היתרון העיקרי של השימוש בזפת לאיטום גגות הוא המחיר הזול שלה, והיא נמוכה בעד חצי מהמחיר של יריעות איטום, זוהי גם עבודה פשוטה יחסית לביצוע, שלא אורכת זמן רב ולא דורשת מיומנות מקצועית גבוהה. כמובן שיש להיעזר באיש איטום מקצועי ומיומן לנושא. זיפות גגות בירושלים הוא איטום שניתן לבצע על כל גג, מכל סוג שיהיה גם אם הוא עמוס ומורכב ביותר, כלומר גם אם יש יחידות מזגנים ודודים רבים על הגג, ניתן למרוח שם זפת בקלות רבה, ואת הדודים או הקולטים פשוט מזיזים כדי לבצע את המריחה, ולא ניתן לעשות כשמבצעים איטום ביריעות, כי אז יש צורך בהרמה של כל החפצים על הגג. לעומת זאת החסרונות הם בעיקר באיכות החומר של הזפת, כי בניגוד ליריעות הביטומניות, הזפת דורש תחזוקה רבה, לעומת זאת מהרגע ששמו לכם יריעות על הגג האיטום מחזיק מעמד לעשר השנים הקרובות לפחות, בעוד הזפת דורש סיוד של הגג בכל שנה וזיפות מחדש כל כמה שנים. הזפת גם נוטה להתרחב בחום ולהתכווץ בקור, דבר שמשפיע ישירות על האיכות. ואכן מרבית קבלני האיטום אינם בוחרים לבצע איטום גגות בזפת, מהסיבה שזהו איטום לא איכותי מספיק, העלול ליצור בעיות כבר לאחר שנים מעטות וגג מטפטף, הזפת אינה תמיד עומדת בתקן הנדרש ולכן בסיכום כללי כחומר זול הוא בעצם יקר.

 

זיפות גג בירושלים שיטת איטום נפוצה

 

זיפות גגות בירושלים זו שיטת איטום שהיא מצד אחד פשוטה וזולה, מצד שני היא עלולה לא להיות עמידה לטווח הארוך וכן היא דורשת גם תחזוקה רבה אולם זיפות גגות היא אחת משתי השיטות הקיימות והנפוצות ביותר לצורך של איטום גגות.

 

זיפות הגגות בירושלים שיטת איטום נפוצה

 

הזפת ידועה כחומר שהוא זול יחסית ולכן עבור זיפות גגות זו שיטת איטום שהיא זולה, מצד שני זו שיטת איטום פחות נפוצה כי היא עלולה לא להיות עמידה לטווח הארוך וכן היא דורשת גם תחזוקה רבה אולם זיפות גגות היא אחת משתי השיטות הקיימות והנפוצות ביותר לצורך איטום גגות.

 

זיפות גגות שימוש בחומר איטום גמיש

 

אמנם הזפת בגגות נחשב לחומר איטום גמיש וזיפות גגות באמצעות מריחת זפת חמה כאשר מתחת נפרשת יריעה העוזרת להחזיק את הזפת, ואפילו זו שיטת איטום נפוצה וקדומה ביותר, אך מצד שני זפת הוא חומר ישן יחסית  שלא מחזיק מעמד לאורך זמן ודורש לא מעט עבודה ותיקונים כדי לשמר אותו אך לזיפות גגות יש יתרונות וגם חסרונות.

 

גגות בירושלים החיסרון ויתרון בשימוש בזפת

 

באיטום גגות למבנים הזפת עדיין מקובל במקומות רבים, כי מצד אחד היתרון העיקרי של השימוש בזפת לאיטום גגות הוא המחיר הזול שלה, והיא נמוכה בעד חצי מהמחיר של יריעות איטום, זוהי גם עבודה פשוטה יחסית לביצוע, שלא אורכת זמן רב ולא דורשת מיומנות גבוהה. כמובן שיש להיעזר באיש איטום מקצועי לנושא. זיפות גגות הוא איטום שניתן לבצע על כל גג, מכל סוג שיהיה גם אם הוא עמוס ומורכב ביותר, כלומר גם אם יש יחידות מזגנים ודודים רבים על הגג, ניתן למרוח שם זפת בקלות רבה, ואת הדודים או הקולטים מזיזים כדי לבצע את המריחה הדרושה, ולא ניתן לעשות כשמבצעים איטום ביריעות, כי אז יש צורך בהרמה של כל החפצים על הגג. לעומת זאת החסרונות הם בעיקר באיכות החומר של הזפת, כי בניגוד ליריעות הביטומניות שנפוצות יותר, למשל מהרגע ששמו לכם יריעות על הגג האיטום מחזיק מעמד לעשר השנים הקרובות לפחות, בעוד הזפת דורש סיוד של הגג בכל שנה וזיפות מחדש כל כמה שנים. הזפת גם נוטה להתרחב בחום ולהתכווץ בקור, דבר שמשפיע ישירות על האיכות. ואכן מרבית קבלני האיטום אינם בוחרים לבצע איטום גגות בזפת, מהסיבה שזהו איטום לא איכותי, העלול ליצור כבר לאחר שנים מעטות גג מטפטף, והזפת אינה תמיד עומדת בתו התקן הנדרש.

 

איש איטום לזיפות גגות בירושלים

 

בעשור האחרון אין שמה הטוב של הזפת הולך לפניה. איטום של גג על ידי זפת בהחלט מוגדר כדרך קמעה ישנה, אבל בכל זאת עסקינן במענה מקצועי ביותר, אפקטיבי ואף בעלות נמוכה, אשר עונה למטרה שלו כפי אשר נדרש.  במאמר זה נדון בעלות של זיפות גגות בירושלים, והן מה הן המעלות וגם מה הן המגרעות שלה.

 

איזה תעודת אחריות תתקבל על זיפות גגות בירושלים ואף מה היא העלות שלה?

 

המחיר של זיפות גגות בירושלים הינו בממוצע בין שלושים וחמישה ₪ לבין ארבעים וחמישה ₪ עבור מטר רבוע. במקביל לכך, בתוך גג ממדים, אשר השטח המקסימלי שלו מגיע עד לכדי מאמה מטר רבוע, יכולה העלות למטר רבוע של איטום להיות קמעה למעלה מכך, כאשר העלות עבור מטר רבוע בשביל גג אשר השטח שלו למעלה מן מאה מטר רבוע תרד בהלימה. בנוסף לכך, העלות עבור תיקון מקומי על ידי זפת חמה הינה בממוצע בין חמש מאות ₪ לבין אלף ₪ בשביל כל התיקון והן המחיר של מריחת פריימר היא בממוצע בין חמישה ₪ לבין חמישה עשר ₪ עבור מטר רבוע.

המקצוענים באיטום וזיפות גגות בירושלים – מגרעות אל מול מעלות

 

הדרך של איטום על ידי זיפות גגות בירושלים לא מחסירה מן מספר מגרעות, כאשר המגרען המרכזית בדרך של איטום על ידי זיפות הינה בהקשר של דרישה של הלבנה של גג כל שנה וכל שנה וכן הדבר הזה נובע מן היעד של מניעה של עודף חימום של הזפת למן קרינה של השמש. הסיוד אשר מבוצע מבוצע מדי שנה בשנה הינו חיוני ביותר, שאם לא כך יתבצע הדבר הזפת כולה להישבר, להיסדק או לחלופין להתייבש. במקביל לכך, בסיום של תהליך, המחיר של אחזקה של גג למן הטווח הארוך מסבה אל קיזוז החיסכון אשר אותו חסכתם למן כתחילה אשר בדרך של זיפות של גג. עוד מגרעת מתקשרת לרגישות של זיפות גג אל הסבת נזק מכנית וכן בשל כל צריך לשוב ולבצע זיפות כל כמה שנים.

הדרך של איטום על ידי זיפות גגות בירושלים חם הינה הדרך הכי ישנה ואף הכי שכיחה במציאות של היום בכל המדינות אשר על פני הגלובוס , וכן האפקטיביות שלה כבר הוכחה עם חלוף השנים, בשל כך כי הזפת החמה הינה  נכנסת אל תוך סדק אשר נמצא בתוך הגג וכן יוצרת רובד אשר הינו נאטם באופן נהדר. המעלה המרכזית אשר בדרך זו הינה מתייחסת אל התמורה בעד האגרה, מפאת הסיבה כי דרך זו כרוכה בעלות מועטה, קלה וגם הכי זריזה עבור איטום של גג ואף באם הינה מבוצעת הלכה למעשה באופן מיטבי, הינה מעניקה ממצא מקצועי ביותר .

משווק מורשה מוטורולה​

זיפות בירושלים