איטום מבנים

איטום מבנים

 

איטום מבנים הינה מלאכה אשר צריכה להיעשות בצורה מקצועית ומיומנת על ידי בעל מקצוע מתמחה בתחום. אנו עדים למגוון רחב של מצבים בהם אנו נרצה לקרוא לבעל מקצוע אשר יספק לנו מעטפת מלאה בכל הקשור לאיטום המבנה שלנו. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של איטום ניתן נמצאים כאן עבורכם.

עושים קצת סדר: מה זה בעצם איטום מבנים?

שמעתם לא מעט פעמים את הביטוי "איטום מבנים" אך יחד עם זאת אתם לא ממש בטוחים שאתם יודעים בדיוק מה זה אומר. כאשר אנחנו מדברים על איטום מבנים אנו מדברים על חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מן כל תהליך בנייה באשר הוא. דרך איטום נכון של המבנה אנו יכולים למנוע מצבים של חדירת נוזלים, אוויר ו/או שאר מזיקים אל תוך המבנה. דרך איטום הנעשה בצורה מקצועית אנו יכולים לשפר את איכות החיים שלנו, למנוע מצבים של רטיבויות ודליפות ולהימנע ממצבים לא נעימים ובלתי הפיכים אשר עלולים לקרות כתוצאה מאיטום לוקה בחסר.

איטום מבנים הם שם כללי למגוון רחב של פעולות הנעשות על ידי בעל מקצוע לשם הבטחת איטום ובידוד נכון של המבנה שלכם מן העולם שבחוץ – כיום אנו רואים מגוון רחב של חומרים, שיטות וטכניקות לשם איטום המבנה שלכם.

מדוע צריך איטום מבנים?

כפי שכבר הצלחתם להבין איטום מבנים הינו הכרחי ונחשב לאחד מן החלקים החשובים ביותר בתהליכי בנייה, שיפוץ ו/או במקרים בהם איטום המבנה שלכם מתערער כתוצאה מדליפות, נזילות ו/או בלאי של השנים. באמצעות איטום מבנים אנו יכולים למנוע חדירה של מים לחלל המבנה והבית שלנו – כך שלא נמצא את עצמנו סובלים ממצב של דליפות ואף רטיבויות במהלך השנה, אף אחד מאיתנו לא אוהב "הפתעות" לא נעימות. כמו כן אנו כתוצאה מדליפות ורטיבות החודרים אל הבית אנו יכולים לחוות מגוון רחב של סימפטומים, לרבות – עובש, טחב, חיידקים, פטריות, קילופים בקירות, ריח רע ולעיתים אף פגיעה בשלד הקיר. דרך איטום מבנים אנו יכולים להבטיח את הבטיחות ואת השקט הנפשי שלנו.

"האם כל מבנה צריך איטום מבנים?"

התשובה היא כן, כל מבנה צריך איטום. מלאכת איטום מבנים הינה אחת מן המלאכות החשובות ביותר עת בניית נכס וקבלנים משקיעים באיטום המבנה זמן רב מאחר והוא משפיע רבות על איכות חייהם של האנשים הגרים בבניין המשותף ו/או בבית הפרטי ומונע מצבים לא נעימים בהם יכולים להיהרס ולהישחק גם יסודות הבניין. אך יחד עם זאת אנו למדים כי איטום מבנים לא נעשה אך ורק בבנייה של נכס – במהלך השנים כתוצאה מבלאי, נזקי מזג האוויר ולעיתים גם איטום לא מקצועי מקרים של דליפות, רטיבויות וחדירות של מזהמים אל המבנה שלנו – במצבים אלו אנו נרצה לטפל בבעיה בצורה מקיפה ולפעול לשם איטום המבנה שלנו.

איטום מבנים – מה הם היתרונות?

כאשר אנחנו מדברים על איטום מבנים אנו רואים מגוון רחב של יתרונות אשר הופכים את המלאכה לאחת מן המלאכות החשובות ביותר הקשורות בתחזוקה ותפעול נכון של המבנה שלכם. בין היתרונות אנו רואים:

 • שמירה על המבנה מפני נזקי מזג האוויר – כאשר אנחנו פועלים לשם איטום המבנה שלנו אנו הלכה למעשה שומרים על המבנה מפני נזקי מזג האוויר. מזג האוויר בישראל יכול להיות לעיתים מאוד הפכפך, מספר חודשים בלתי מבוטל של שמש ולאחר מכן גשם ברמות משתנות ולפעמים אקלים שלא מבייש מדינות במזרח אירופה – מה שמהווה אתגר רב עבור הבניין שלכם. דרך איטום מבנה אנו מצליחים לתת מעטפת ושכבה הגנתית אל מול נזקי מזג האוויר ולשמור על הבניין שלנו.
 • מניעה של חדירת מים אל המבנה – אף אחד מאיתנו לא רוצה שיחדרו מים אל המבנה שלנו, כתוצאה מחדירת מים אל המבנה אנו יכולים לסבול ממצבים של רטיבויות ודליפות אשר מביאות איתם לא מעט היבטים אשר פוגעים בצורה משמעותית באורח החיים שלנו, בכיס שלנו ולעיתים גם ברמת הבטיחות שלנו במבנה בו אנו נמצאים – לכן איטום נכון עוזר לנו לשמור על הבניין בצורה נכונה מפני חדירות מים.
 • בידוד איכותי ונכון של המבנה – בסופו של יום כאשר אתם מגיעים אל המבנה שלכם בין אם מדובר במבנה למגורים או לשם מסחר ותעסוקה אנו נרצה לבודד את עצמנו מן העולם שבחוץ. אף אחד לא רוצה להיכנס לבית שלו אחרי יום עבודה קשה ולשמוע כל דבר הקורה מסביב לבית – לכן באמצעות איטום מבנים הנעשה בצורה נכונה ומקצועית ניתן ליהנות מבידוד איכותי ונכון של המבנה בשיתוף של חומרי גלם איכותיים ומובילים.

אלו חלקים במבנה אנו נרצה לאטום?

לקוחות רבים תוהים לו חלקים במבנה אנו נרצה לאטום, למעשה מדובר בשאלה כללית במיוחד. אך אנו למדים שבמסגרת איטום מבנים אנו נרצה לתת מעטפת מלאה למבנה שלנו בעולמות האיטום תוך כדי שאנחנו מתייחסים גם אל הפריטים הקטנים ביותר – החל ממשטחים, פתיחים וחריצים ושאר נקודות הנמצאות בנקודות החיבור במבנה. לפיכך החלקים השכיחים אותם אנו נרצה לאטום ולבדוק שהינם אטומים כהלכה יהיו:

 • איטום הגג בצורה מקצועית
 • איטום קירות המבנה החיצוניים
 • איטום רצועות קירות המבנה אשר מגיעים במגע עם הקרקע
 • איטום סביב מוקדי לחות ומים – חדרי אמבטיה, פתחי ניקוז, צנרות, כיורים
 • איטום לאורך כל קווי החיבור – קווי חיבור הנמצאים בפתחים בקירות המבנה וכאלו הנמצאים בין רצפת המבנה והקירות ובין הקירות לקירות.
 • איטום של סדקים במבנה

חשוב לציין כי כל פעולת איטום צריכה להתבצע על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר יאפיין את הבניין שלכם ואת הצרכים שלו ויבנה תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת עבורכם.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום

דרך חיפוש קטן ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש אנו רואים עשרות ואף מאות חברות ונותני שירות המציגים את עצמם כ"מתמחים" בעולמות האיטום, אך יחד עם זאת ההיצע הזה יוצר אצל אנשים רבים לא מעט ספקות בדבר בחירת בעל מקצוע. אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום אשר תדע לתת לכם מעטפת מלאה. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור נכון:

 • המשולש הקדוש – ניסיון, ותק ומוניטין – זהו מבחינתו המשולש הקדוש ומהווה תנאי התחלתי והכרחי לכל פעולת הנעשית בעולמות האיטום. אנו נרצה לבדוק שהחברה שאיתה אנו עובדים הינה חברה בעלת ניסיון לצד ותק בתחום, חברה זו תדע לאפיין את הצרכים שלכם בצורה נכונה ולהתאים עבורכם את הטיפול הטוב ביותר לבניין שלכם. כמו כן אין מן הנמנע שחברה אשר צברה לעצמה ניסיון ו-ותק בתחום תהיינה גם בעלת מוניטין – אנו נרצה לבדוק שהמוניטין של החברה הינו חיובי בתחום ועיקר עיסוקה במהלך השנים היה סביב עולמות האיטום.
 • עבודה עם מגוון רחב של שיטות איטום – כפי שכבר הצלחתם להבין "איטום מבנים" הוא שם כללי למגוון רחב של פעולות הנעשות לשם הבטחת איטום המבנה שלכם. אנו נרצה לבדוק שהחברה איתה אנו עובדים יודעת לתת מענה במגוון רחב של שיטות איטום ותדע להתאים עבורנו את הטובה מבניהם. בין השיטות אנו רואים – איטום ביריעות ביטומניות, התזת חומרי איטום ושימוש בחומרים מתקדמים, זפת חם, יציקות בט קל, פוליאוריטן מוקצף, איטום בהזרקה ושיטות נוספות.
 • לקחה חלק בפרויקטים רבים – לקוחות העבר מעידים לא מעט על טיבה ואיכותה של החברה. אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר לקחה חלק בפרויקטים רבים – הן פרויקטים הנעשו ברמה הפרטית והן ברמה העסקית, המוסדית ואף הממשלתית, כך נוכל לדעת שאנחנו עובדים עם חברה מנוסה אשר יודעת בדיוק מה היא עושה.
 • שימוש בחומרי גלם איכותיים – אין תחליף לשימוש בחומרי גלם איכותיים. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה העובדת עם חומרי גלם איכותיים בעלי כל תווי התקן המחמירים.

אמרתם איטום מבנים אמרתם איטום נתן

חברת איטום ניתן ובניו בע"מ נחשבת לאחת מן החברות המוערכות והמובילות כיום במשק בעולמות האיטום. החברה בעלת מוניטין של למעלה מ – 25 שנה בתחום האיטום ועובדת במגוון רחב של שיטות איטום מן המתקדמות בתחום תוך כדי התאמת השיטה הטובה ביותר לסוג המבנה שלכם. החברה מציעה פתרונות איטום ושירותים בפריסה ארצית לכל רחבי הארץ ללקוחות פרטיים, חברות, ומוסדות תוך כדי דגש על אמינות, מקצועיות, יחס אישי ומחירים הוגנים.

החברה עובדת עם חומרי הגלם איכותיים ומתקדמים בעלי תו תקן ישראלי ובמרוצת השנים לקחה חלק במגוון רחב של פרויקטים פרטיים, עסקיים, ממשלתיים ובפרויקטים של רשויות עירוניות בישראל.

אנו מזמינים אתכם לקבלת הצעת אטרקטיבית,

איטום נתן ובניו בע"מ.

שתפו ברשתות חברתיות

באותו נושא

איטום גגות בחיפה

איטום גגות בצפון

כאשר מדובר באיטום גגות בצפון, פתרונות אמינים ועמידים הם קריטיים. תנאי מזג האוויר הקיצוניים באזור זה דורשים טיפול נוסף, איטום ותיקוני גגות. במאמר זה נחקור

קרא עוד »
איטום גגות בחיפה

איטום גגות ברמת גן

כשמדובר בהגנה על הבית שלכם, גג אטום היטב הוא קריטי. במאמר זה נדון בבעיות הגג הנפוצות של בעלי בתים ברמת גן, סימנים לגג פגום, יתרונות

קרא עוד »
איטום גגות בפתח תקווה

איטום גגות בפתח תקווה

נמאס לכם להתעסק עם גגות דולפים בחיפה? איטום הגג שלכם יכול להיות הפתרון שאתם מחפשים. שירותי איטום גגות חיוניים להגנה על ביתכם מפני ההשפעות המזיקות

קרא עוד »
איטום גגות בחיפה

איטום גגות בחיפה

נמאס לכם להתעסק עם גגות דולפים בחיפה? איטום הגג שלכם יכול להיות הפתרון שאתם מחפשים. שירותי איטום גגות חיוניים להגנה על ביתכם מפני ההשפעות המזיקות

קרא עוד »
איטום מבנים

איטום מבנים

  איטום מבנים הינה מלאכה אשר צריכה להיעשות בצורה מקצועית ומיומנת על ידי בעל מקצוע מתמחה בתחום. אנו עדים למגוון רחב של מצבים בהם אנו

קרא עוד »

איטום בהתזה

עולמות האיטום טומנים בחובם לא מעט אתגרים ושיטות לשם איטום גגות. אחת מן השיטות המובילות והמודרניות כיום בעולמות האיטום נקראת איטום בהתזה. שיטה זו נותנת

קרא עוד »