איטום גגות בגוש עציון

גגות הבית או העסק חשופים ללא מעט מפגעים. גשמים חזקים, רוחות, שלג, ברד וגם שמש ישירה, שכל אחד מהם, ביחד או לחוד, יכול להשפיע על מצבו של הגג, כמו גם על כל מה שקורה תחתיו. כדי למנוע רטיבות לא רצויה, חדירה של מים בזמן החורף או אפילו קור, חשוב להקפיד על איטום איכותי ונכון, שיאפשר לאותם דיירים, או אלה השוהים בתוך המבנה, ליהנות ממרחב יבש וגם נעים. איטום גגות בגוש עציון הוא משימה למומחים, שכן הוא מצריך היכרות מעמיקה עם סוגי האיטום הקיימים ועם היכולת להתאים לכל גג את שיטת האיטום הנכונה לו תוך התייחסות, בין היתר, לתנאי השטח כמו גם למצבו של אותו גג.

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים איטום גגות בגוש עציון?

רטיבות בגג, ולו הקטנה ביותר, יכולה לגרום לנזקים של ממש, הן בגג עצמו והן בכל מה שקורה תחתיו. ולכן, ולו כדי למנוע את הרטיבות והנזילות הלא רצויות או אפילו כדי לחסוך הוצאות כספיות גבוהות בשל החמרה במצב הקיים, מומלץ מאד להקפיד לבצע איטום גגות בגוש עציון מראש, עוד לפני בוא החורף והגשמים החזקים, הנלווים לו. טיפול מקדים וההערכות נכונה יוכלו למנוע נזקים קשים מאד בגג, במבנה ואפילו ברכוש ולאפשר לכם, ולכל בני ביתכם, לעבור את החורף בשלום, וכך גם בשנים שלאחר מכן. איטום מעניק לגג את הבידוד הנדרש לו מפני רטיבות ומאפשר לו לנקז את אותם מי גשמים חזקים באופן יעיל, כך שאלה לא יחדרו אל אותו מבנה. איטום, בפועל, אמור להיות חלק מתהליך הבנייה של הבית הפרטי, הבניין או המבנה שבו נמצא העסק, אולם ייתכנו כמה מצבים בהם נצטרך לבצע איטום מחודש: כאשר האיטום שבוצע בזמן הבנייה לא נעשה כהלכה וגם לאחר כ-10 עד 15 שנה מאז שעלה אותו מבנה על הקרקע. איטום מקצועי מחזיק מעמד, בדרך כלל, למשך תקופה כזו ולאחר מכן כדאי לדאוג "לרענן" אותו על ידי איטום מחודש של הגג.

מתי מומלץ לבצע איטום גגות בגוש עציון?

איטום גגות בגוש עציון מומלץ לבצע במהלך חודשי הקיץ החמים, לפני בוא החורף. זהו הזמן המתאים לבצע עבודות שונות על הגג, כולל איטום, ולהכין אותו לקראת הגשמים. מעבר לכך, אם מדובר במבנה בן למעלה מ-15 שנה, כאמור, זה הזמן להזמין קבלן איטום בגוש עציון שיבצע את העבודה הנדרשת ויכין את הגג הוותיק לקראת החורף הקרוב. כמובן שאם מזהים גם סימנים של נזילה ורטיבות שמגיעה מהגג אין מנוס מלבצע עבודות איטום גגות בגוש עציון, אולם פעמים רבות אפשר להקדים תרופה למכה ולדאוג לעשות זאת מראש.

באיזו שיטת איטום גגות מומלץ לבחור?

יש לא מעט שיטות איטום גגות בגוש עציון ובחירת השיטה נעשית בהתאם למצבו של הגג, מיקומו של אותו מבנה, התקציב ופרמטרים נוספים המשפיעים על כך. קבלן איטום בגוש עציון עם רקע וניסיון יידע לכוון אתכם לשיטה הנדרשת כדי שהגג שלכם ייהנה מאיטום איכותי למשך זמן רב. בין אם מדובר באיטום באמצעות יריעות ביטומניות, שימוש בחומרי איטום המותזים על הגג, איטום בזפת או באמצעות פוליאוריטן מוקצף, האפשרויות הן רבות והסוד הוא, בסופו של דבר, לבחור לגג את השיטה היעילה וגם זו המוכיחה את עצמה לאורך תקופה ארוכה.

איך לבחור קבלן איטום אמין בגוש עציון?

בחירת קבלן איטום בגוש עציון מתחילה בבחינת ניסיונו בתחום. ניסיון בתחום איטום גגות הוא הכרחי במקרים כאלה והוא זה שיכול להעיד על יכולתו של הקבלן להתמודד עם אתגרי העבודה השונים. חוות דעת של לקוחות קודמים וגם חיפוש אחר ביקורות עליו ברשת יכולות לעזור גם כן וכך גם פנייה לאותם לקוחות ובחינת העבודה שבוצעה להם. מכיוון שאיכות גבוהה של עבודת איטום הכרחית כאן, חשוב מאד להקפיד לפנות לקבלן אמין ומקצועי מאד, שיוכל לבצע את העבודה כהלכה.

באילו חומרים משתמשים לאיטום גגות בגוש עציון?

יש כמה סוגים שונים של חומרים המשמשים לאיטום גגות בגוש עציון. יריעות ביטומניות הן החומר הנפוץ ביותר כיום והן ידועות ברמת העמידות הגבוהה שלהן ביכולתן להתמודד עם שינויי טמפרטורה קיצוניים. זפת היא חומר איטום נוסף, ובין סוגי החומרים המוצעים כיום, הוא גם הוותיק שבהם והזול ביותר. שטח הגג ומצבו משפיעים רבות על סוג החומר הנבחר לצורך איטומו של הגג, כמו גם האופן שבו הוא בנוי. בסופו של דבר נרצה לקבל גג אטום כהלכה וזה מתחיל, וגם מסתיים, בבחירה נכונה של חומר האיטום וביצוע עבודה מקצועית ונכונה בשטח.

זקוקים לשירותי איטום גגות בגוש עציון? מחפשים גורם מקצועי, אמין ומנוסה שיוכל לבצע את עבודת האיטום עבורכם? איטום נתן ובניו בע"מ היא הכתובת הנכונה. אצלנו תיהנו מפתרונות בהתאמה מלאה ומעבודת איטום איכותית למשך תקופה ארוכה. לקבלת פרטים נוספים אודות שירותי האיטום שלנו ומענה לכל שאלה, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 053-777-7550

שתפו ברשתות חברתיות

באותו נושא

איטום בהתזה

עולמות האיטום טומנים בחובם לא מעט אתגרים ושיטות לשם איטום גגות. אחת מן השיטות המובילות והמודרניות כיום בעולמות האיטום נקראת איטום בהתזה. שיטה זו נותנת

קרא עוד »
איטום גגות

איטום גגות בבאר שבע​

איטום גגות בבאר שבע: על איכות לא מתפשרים אפשר להגיד בפה מלא כי אחת הבעיות הנפוצות והפחות נעימות בחורף הוא גג דולף כתוצאה מאיטום לוקה

קרא עוד »

איטום גגות במצפה יריחו

למרות החורף הקל יחסית בישראל, ובייחוד בהשוואה למדינות אירופה, למשל, החשיפה של גגות הבית שלנו לפגעי מזג האוויר היא רבה ואיטום לקוי יכול לגרום לנזק

קרא עוד »