איטום בהתזה

 

עולמות האיטום טומנים בחובם לא מעט אתגרים ושיטות לשם איטום גגות. אחת מן השיטות המובילות והמודרניות כיום בעולמות האיטום נקראת איטום בהתזה. שיטה זו נותנת לנו את האפשרות לפעול בצורה חכמה, מהירה וטכנולוגית ולהגיע אל מקומות שהגישה אליהם מורכבות בצורה זהירה ובטוחה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות איטום בהתזה – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של איטום ניתן נמצאים פה בשבילכם.

מה זה איטום בהתזה?

איטום בהתזה נחשבת לאחת מן שיטות האיטום הטובות והיעילות ביותר. במהלך איטום בהתזה אנו נשתמש במגוון רחב של חומרים אקריליים המפוזרים בצורה ייעודית על גבי המשטח לצד מכשור ייעודי ומתקדם. באמצעות שימוש במכשור מתקדם בעל המקצוע מצליח לפזר את חומרי האיטום בצורה אחידה, איכותית ואף לתת מענה למקומות ומשטחים שאינם ישרים.

מתי אנו נרצה לבצע איטום בהתזה?

במרוצת השנים פגשנו משקי בית פרטיים לצד בעלי עסקים רבים אשר תהו מתי יש לבצע איטום בהתזה. כיום ניתן לראות מגוון רחב של פתרונות איטום, אנו ממליצים בטרם בחירת פתרון האיטום ליצור קשר עם בעל מקצוע המתמחה בעולמות האיטום אשר יאפיין את הגג ו/או את המבנה שלכם בצורה מקצועית וימליץ לכם על שיטת האיטום הטובה ביותר לצרכים שלכם. יחד עם זאת, אנו רואים מספר רב של מקרים בהם איטום בהתזה תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. בין המקרים ניתן לראות:

 • כאשר הגגות אותן נרצה לאטום אנכיים
 • במצבים של שינוי גבהים במבנה ו/או בגג אשר אינם מאפשרים לבעל מקצוע להניח יריעות ביטומניות
 • כאשר על הגג אנו עדים למגוון רחב של מכשולים – צינורות, דודי שמש, מנועים של מזגנים
 • מרתפים, מקלטים וממדים בהם יהיה צורך בחפירה לשם תיקון האיטום
 • כאשר אנחנו נרצה לחסוך בזמן ולבצע מלאכה איכותית

אנו למדים כי איטום גגות הינו בגדר חובה לכל מבנה, באמצעות איטום איכותי הנעשה על ידי בעל מקצוע המתמחה במלאכה ניתן למזער ואף למנוע מקרים של דליפות ונזילות בגג הבית. איטום בהתזה יתבצע יחד עם מכונה ייעודית אשר מתיזה את חומר האיטום על גבי הגג. אנו מניחים שאף משק בית פרטי ו/או בניין משותף רוצה להגיע אל החורף ולגלות את נזקי החורף הקשים על גבו – לכן אנו רואים חשיבות רבה באיטום גגות. איטום בהתזה נחשבת לאחת מן השיטות השכיחות והנפוצות ביותר וטומנת בחובה לא מעט יתרונות.

איך מתבצע איטום בהתזה?

כפי שכבר הצלחתם להבין איטום בהתזה נחשבת אחת השיטות המובילות והשכיחות בעולמות האיטום. יחד עם זאת אנו למדים כי מלאכת ההתזה יכולה להתבצע בשתי דרכים.

 • איטום בהתזה באמצעות מכונה ייעודית באמצעות שיטה זו פועל בעל מקצוע יחד עם מכונה ייעודית ומקצועית המיועדת למלאכת ההתזה. במכונה זו אנו רואים שתי פתחי התזה – מן הפתח הראשון יוצא מלח ייחודי, מן הפתח השני של המכונה אנו רואים אמולסיה ביטומנית. המכונה עובדת בשיתוף פעולה והרמוניה מלאה יחד עם שני הפתחים והחומרים היוצאים מן המכונה מתגבשים לכדי חומר אחיד, איכותי ועמיד על הגג.
 • איטום באמצעות התזה ו/או מריחה – באמצעות שיטה זו פועל בעל המקצוע יחד עם משאבה ייחודית ולאחר מכן מריחה ברולר צבע ו/או יחד עם מברשת זפת.
  השיטה נבחרת בהתאמה אישית עבורכם ועבור הגג שלכם, אין לקבוע כי שיטה אחת טובה מן השנייה מאחר ושתי השיטות נותנות מעטפת מלאה, בטוחה ואחידה לגג שלכם.

באילו חומרים משתמשים לשם איטום בהתזה?

אנו למדים כי איטום בהתזה לרוב ייושם על גבי חומרים ביטומנים ייעודיים. כיום ניתן לראות שני סוגי איטום שכיחים במלאכת איטום בהתזה – איטום חד רכיבי ואיטום דו רכיבי.

 • איטום חד רכיבי – איטום חד רכיבי יתבצע לרוב באמצעות חומר ביטומני פוליארויטני. חומר זה מתאפיין בחומר משחתי המתקשה בצורה מהירה ומכיל תמיסה ביטומנית ייעודית. איטום חד רכיבי יתבצע לרוב במלאכות איטום של חיבורים וכניסות צנרת ו/או חומרי PVC2.
 • איטום דו רכיבי – איטום זה מתבצע יחד עם תמיסה ביטומנית ייעודית בעל פיזור פולימרי לצד תערובת יבשה של צמנט. שיטה זו מתאפיינת בחומר איטום ייעודי למריחה אשר ימצא לשימוש ברוב במלאכת איטום של חדרים רטובים ולחים – מקלחות, חדרי אמבטיה, מקומות הסובלים מרטיבות, דליפות ועוד.

בחירת סוג האיטום תעשה בהתאמה אישית לצרכים שלכם תוך כדי אפיון של בעל מקצוע המתמחה במלאכה במקום האירוע.

איטום בהתזה: מה הם היתרונות?

איטום בהתזה הפכה בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי בעלי מקצוע, משקי בית פרטיים, בתים משותפים ולקוחות עסקיים. אין זה פלא כי שיטת איטום זו טומנת בחובה לא מעט יתרונות. בין היתרונות של איטום בהתזה אנו רואים:

 • איטום מיידי ואפקטיבי – אנו למדים כי שיטת איטום זו נחשבת לשיטה יעילה ואפקטיבית ביותר מאחר ותהליך האיטום מתבצע בצורה מהירה ומיידית – העבודה וזמן ההמתנה של התייבשות החומרים יהיו של כמה שעת בודדות.
 • שיטה רב שימושית – שיטה זו נחשבת לשיטה רב שימושית ואיננה מתאימה אך ורק לאיטום של גגות, ניתן להשתמש בה במגוון רחב של חללים. לרבות – מרתפים, מקלטים, מחסנים, חדרי מקלחת ובחללים רבים בהם לא ניתן לבצע איטום חיצוני.
 • עלויות – שיטה זו הינה שיטה יעילה ומהירה, כתוצאה מכך תוכלו לחסוך בעלויות וליהנות מתוצאות שיחזיקו לכם לאורך זמן רב.
 • עבודה באמצעות צוות אנשים מצומצם – שיטת איטום בהתזה בשונה משיטות אחרות תתבצע באמצעות עבודה של צוות אנשים מצומצם – מה שיקנה לכם עבודה מהירה, נקודתית ואיכותית.
 • יכולת הגעה אל מקומות מסובכים ומסורבלים – באמצעות שיטת איטום זו ניתן להגיע אל מקומות מסובכים ומסורבלים בהם לא יהיה ניתן לתת מענה בשיטות אחרות – מה שהופך את השיטה לשיטה הטובה והמובילה ביותר בעולמות האיטום כיום.
איטום בהתזה

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה במלאכת איטום בהתזה

מחיפוש קטן בגוגל, במנועי החיפוש וברשתות החברתיות השונות אנו רואים עשרות ואף מאות בעלי מקצוע ונותני שירות בעולמות האיטום. יחד עם זאת עלינו לזכור כי איטום איננה מלאכה פשוטה וצריכה להיעשות על ידי ידיים מקצועיות ומיומנות. לכן אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בעולמות האיטום.

בדקו כי החברה איתה אתם עובדים הינה מתמחה בתחום, בעלת חוג לקוחות איכותי, מספקת עבורכם אחריות מקצועית, מתאימה עבורכם את פתרון האיטום הטוב ביותר עבורכם ומלווה אתכם ללא לאות לאורך כל זמן המלאכה.

הבחירה הטבעית – איטום נתן

אתם לא צריכים לחפש רחוק מאחר והגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם בעולמות האיטום. חברת איטום נתן ובניו בע"מ נחשבת לאחת מן החברות המובילות, החדשניות בעולם האיטום והוותיקות ביותר בתחום. החברה פועלת למעלה מ – 2 עשורים בתחום והפכה כבר מזמן לביטוי שגור בעולמות האיטום.

החברה מציעה לקהל לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות איטום לצד שירותים נוספים בפריסה ארצית מלאה. לצד איטום בהתזה החברה מספקת בין היתר שירותים נוספים בעולמות האיטום, לרבות: איטום ביריעות ביטומניות, יציקות בטקל, שימוש במצלמה טרמית ייעודית ומתקדמת, איטום בסנפלינג יחד עם אישור של משרד העבודה, איטום בזפת חם ועוד.

כל העבודות מתבצעות בצורה מקצועית לצד חומרי גלם איכותיים העומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. בין קהל הלקוחות של איטום נתן ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדות, חברות, יזמים ורשויות מוניציפליות.

אנו מזמינים אתכם לבחור נכון,

מזמינים אתכם לבחור איטום נתן ובניו בע"מ.

שתפו ברשתות חברתיות

באותו נושא

איטום גגות בחיפה

איטום גגות בצפון

כאשר מדובר באיטום גגות בצפון, פתרונות אמינים ועמידים הם קריטיים. תנאי מזג האוויר הקיצוניים באזור זה דורשים טיפול נוסף, איטום ותיקוני גגות. במאמר זה נחקור

קרא עוד »
איטום גגות בחיפה

איטום גגות ברמת גן

כשמדובר בהגנה על הבית שלכם, גג אטום היטב הוא קריטי. במאמר זה נדון בבעיות הגג הנפוצות של בעלי בתים ברמת גן, סימנים לגג פגום, יתרונות

קרא עוד »
איטום גגות בפתח תקווה

איטום גגות בפתח תקווה

נמאס לכם להתעסק עם גגות דולפים בחיפה? איטום הגג שלכם יכול להיות הפתרון שאתם מחפשים. שירותי איטום גגות חיוניים להגנה על ביתכם מפני ההשפעות המזיקות

קרא עוד »
איטום גגות בחיפה

איטום גגות בחיפה

נמאס לכם להתעסק עם גגות דולפים בחיפה? איטום הגג שלכם יכול להיות הפתרון שאתם מחפשים. שירותי איטום גגות חיוניים להגנה על ביתכם מפני ההשפעות המזיקות

קרא עוד »
איטום מבנים

איטום מבנים

  איטום מבנים הינה מלאכה אשר צריכה להיעשות בצורה מקצועית ומיומנת על ידי בעל מקצוע מתמחה בתחום. אנו עדים למגוון רחב של מצבים בהם אנו

קרא עוד »

איטום בהתזה

עולמות האיטום טומנים בחובם לא מעט אתגרים ושיטות לשם איטום גגות. אחת מן השיטות המובילות והמודרניות כיום בעולמות האיטום נקראת איטום בהתזה. שיטה זו נותנת

קרא עוד »