משווק מורשה מוטורולה​

איטום גגות בירושלים​

תפקידו החשוב של הגג

 

גג הבית נמצא מעל לראשינו כלומר הוא מגן עלינו ונותן מחסה, הוא סגור אל מול פגעי מזג האוויר ועל כן תפקידו לתת לנו את מלוא ההגנה, לכן גם לאיטום הגג משמעות גדולה ורבה, כי חשיבות של איטום נכון ובחומרים איכותיים הוא למנוע את כל המצבים השכיחים האלו של טיפות מים שחודרות בימי חורף קרים היישר אל תוך הבית, גורמות לרטיבות בצידי הקירות או גורמים לסכנות בפגיעה בתשתיות אחרות כמו תשתית החשמל.

 

איטום גגות ירושלים לבחור בחומרי איטום איכותיים

 

אם נדאג לעבודה מקצועית בשילוב של חומרי איטום איכותיים, פגעי מזג האוויר ובמיוחד בחורף לא יהיו חלק משגרת חיינו בשום מבנה והם לא יגרמו לנו לנזקים בכל פעם ולמפח נפש. ועם חומרי איטום איכותיים לא יהיה גם צורך לחזור ולחדש איטום ולערוך תיקונים רבים כל מספר שנים, איטום גגות בירושלים.

 

איטום גגות בירושלים מערכות איטום מתקדמות

 

מערכות איטום מתקדמות במיוחד לגגות חדשים בתחילת הבנייה, בהם קיימים גגות רעפים או שיפועי גג, ולכן יש להקפיד וליישם את האיטום של הגגות על פי הנדרש בתקן ובמיוחד כאשר גג של כל מבנה עמוס במתקנים רבים כמו דודי שמש, מתקני מיזוג אוויר ועוד, יכולה להתעורר בעיה לאטום גגות כאלה אלא עם מערכות איטום שמתבצעות במריחה ובהתזה, ולצורך יישום מערכות איטום אלה בגגות חדשים, יש להקפיד על יציקת שיפועי גג עם בטון כדי לקבל תשתית חזקה ויציבה, כך זה יקטין באופן משמעותי את הסיכון לחדירת מים למבנה ובמיוחד במבנים גדולים כמו במפעלי תעשיה, באולמות ספורט או במחסנים. חשוב להקפיד בנושאים אלו, להקפיד על ביצוע איכותי שיעניק הגנה מלאה לתקופת שנים ארוכה, ובמקרים בהם לא מקפידים על הכללים המחייבים עלולים להתעורר בעיות של התרופפות במבנה או חדירות של מים ונוזלים. איטום איכותי חשוב כדי ליצור מבנה איכותי ומתקדם ביותר בעל ערך רב ושימור לשנים רבות. מוצרי איטום איכותיים צריכים להיות חלק בלתי נפרד מהפרויקטים הגדולים במשק, אם מדובר במוסדות וארגונים ואם מדובר בפרויקטים גדולים של מגדלי מגורים ומשרדים והם יהיו חייבים לכלול פתרונות איטום איכותיים שיבטיחו איטום בטוח ואופטימאלי לכל חלק במבנה או בנכס.

איטום גגות בירושלים​
זיפות בירושלים