משווק מורשה מוטורולה​

יריעות ביטומניות​

איכותיות במיוחד

 

בבחירה של איטום מבנים עם יריעות, חשוב יהיה לבחור בחברה שהיא משווקת יריעות ביטומניות שאוטמות את המערכת העיקרית בכל המבנים, שיהיו תקניות כלומר יריעות בעלות תו תקן, ולכן חשוב לבחור בחברה שהיא יצרנית היריעות הגדולה בעולם. חשוב שהיריעות הביטומניות מתוצרת החברה יהיו יריעות איכותיות במיוחד, נוחות לעבודה וקלות ליישום, היריעות צריכות להיות בתו תקן ומותאמות לאקלים החם בישראל וכן שיבטיחו אמינות גבוהה למערכת האיטום לאורך זמן.

 

יריעות ביטומניות מגוון גדול של מוצרים

 

היריעות הביטומניות מגיעות במגוון גדול של מוצרים, כאשר האותיות הלועזיות עליהן מציינות את הסוגים השונים של הפולימרים בהם נעשה שימוש לשם חיזוק היריעה. לכאורה היריעות נראות מבחוץ אותו הדבר, אך למעשה סוגי החומרים בהן שונות בתכלית. היריעות מיועדות יותר לתהליך בסיסי של בנייה והרכבה במבנה למניעת איטום. לעומת זאת בשימוש של חומרי הזרקה לצרכי איטום יש תגובות שונות למגע עם מים. בכל מקרה כל סוג של איטום הוא עניין מורכב המחייב את מלוא הידע המקצועי בנושא, ואת כל הניסיון וההדרכה הקיימים. חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שמשווקת יריעות איטום או מאחת החברות הידועות והמובילות בעולם, ואשר ברשותה מוצרי האיטום והזרקה שלה משמשים בהצלחה מזה שנים רבות בפרויקטים מובילים ומורכבים ברחבי העולם. חשוב לקבל מידע מקדים עם יועצים טכניים של החברה, ושיהיו בעלי ידע וניסיון רב בנושא לשם פתרון בעיות איטום מורכבות בכל מקום, להציע פיתרון איכותי אף למקומות קשים במיוחד לתיקון.

 

יריעות ביטומניות למערכת איטום עיקרית

 

השימוש שנעשה ביריעות ביט ומניות הוא לשם בניית מערכת האיטום העיקרית למבנים. השם של יריעות אלו מגיע מחומר בשם ביטומן, שזהו חומר שמתרכך בחום והוא למעשה תוצר זיקוק של נפט גולמי, הנפט הגולמי הזה מושבח בחומרי איטום שונים והיריעות כוללות גם פוליאסטר חזק וגמיש, שמקנה להן כושר איטום גבוה לסדקים רבים בכל תשתית. בארץ קיים תו תקן ליריעות ביטומניות שמגדיר בצורה מקפידה את התכונות הנדרשות מן המוצר, וכן מקיים את אבטחת האיכות והתפקוד של היריעות לשנים רבות. לשם איכות הבנייה והאיטום, תקן זה הוא תקן מחייב בעבודה על פי חוק, ואסור לשווק בארץ יריעות שאינן עומדות בתקן הזה.

יריעות ביטומניות​
זיפות בירושלים