משווק מורשה מוטורולה​

זיפות גגות בירושלים​

האם זיפות גגות היא שיטת איטום נוחה?

 

זיפות גגות בירושלים זו שיטת איטום שהיא מצד אחד פשוטה, נוחה וזולה, ומצד שני היא עלולה לא להיות עמידה לטווח הארוך וכן היא דורשת גם תחזוקה רבה אולם זיפות גגות היא אחת משתי השיטות הקיימות והנפוצות ביותר לצורך של איטום גגות, השיטה השנייה היא איטום באמצעות יריעות ביטומניות, זיפות גגות בירושלים.

 

מדוע מומלץ לבחור בזיפות גגות בירושלים?

 

זיפות גגות באמצעות מריחת זפת חמה כאשר מתחת נפרשת יריעה העוזרת להחזיק את הזפת, זו שיטת איטום נפוצה ואף קדומה ביותר. הזפת הוא חומר איטום גמיש ועמיד מפני חדירת מים, אך מצד שני הוא לא מחזיק מעמד לאורך זמן ודורש לא מעט עבודה ותיקונים כדי לשמר אותו. לזיפות גגות יש יתרונות וחסרונות רבים.

 

מהם היתרונות לזיפות הגגות בירושלים?

 

מצד אחד היתרון העיקרי של השימוש בזפת לאיטום גגות הוא המחיר הזול שלה, והיא נמוכה בעד חצי מהמחיר של יריעות איטום, זוהי גם עבודה פשוטה יחסית לביצוע, שלא אורכת זמן רב ולא דורשת מיומנות מקצועית גבוהה. כמובן שיש להיעזר באיש איטום מקצועי ומיומן לנושא. זיפות גגות הוא איטום שניתן לבצע על כל גג, מכל סוג שיהיה גם אם הוא עמוס ומורכב ביותר, כלומר גם אם יש יחידות מזגנים ודודים רבים על הגג, ניתן למרוח שם זפת בקלות רבה, ואת הדודים או הקולטים פשוט מזיזים כדי לבצע את המריחה, ולא ניתן לעשות כשמבצעים איטום ביריעות, כי אז יש צורך בהרמה של כל החפצים על הגג. לעומת זאת החסרונות הם בעיקר באיכות החומר של הזפת, כי בניגוד ליריעות הביטומניות, הזפת דורש תחזוקה רבה, לעומת זאת מהרגע ששמו לכם יריעות על הגג האיטום מחזיק מעמד לעשר השנים הקרובות לפחות, בעוד הזפת דורש סיוד של הגג בכל שנה וזיפות מחדש כל כמה שנים. הזפת גם נוטה להתרחב בחום ולהתכווץ בקור, דבר שמשפיע ישירות על איכות האיטום. ואכן מרבית קבלני האיטום אינם בוחרים לבצע איטום גגות בזפת, מהסיבה שזהו איטום לא איכותי מספיק, העלול ליצור בעיות כבר לאחר שנים מעטות וגג מטפטף, הזפת אינה תמיד עומדת בתקן הנדרש ולכן בסיכום כללי כחומר זול הוא יקר לטווח הארוך.

 

האם כדאי להיעזר באיש מקצוע לזיפות גגות?

 

 

לפני שתחליטו על זיפות גגות בירושלים, יש להזמין יועץ איטום, בכדי לוודא, כי אכן זו שיטת האיטום המתאימה לכם. אם מדובר על איטום קודם  בהזרקה, זיפות לא יתאים. זיפות יכול להתאים רק לאיטום אשר נעשה קודם גם באמצעות זפת. ישנם חומרים לאיטום, אשר אינם  יכולים להתחבר טוב האחד עם השני ולכן הצורך ביועץ אטום לפני ביצוע האיטום עצמו, הינו חשוב.

 

אפילו שמדינת ישראל, הינה מדינה חמה עם אקלים ים תיכוני, ימי החורף, עשויים להיות גשומים מאוד ולכן, לפני שמגיע החורף, יש לבדוק את האיטום או לבצע איטום נכון בגג, במידה ועברו שנים ויש לבצע בגג איטום חדש.

 

 

מה חשוב לדעת על זיפות גגות?

 

 

ישנם יתרונות ברורים, של ביצוע איטום גגות בירושלים ובשאר הערים בארץ ואלה הם:

 

שיטת הזיפות הינה זולה ומחזיקה מעמד שנים

 

זפת כאשר היא חמה, חודרת לכל החריצים בגג ואוטמת אותו היטב מפני מים 

 

עבודת הזיפות בגג, אינה כה מורכבת וניתן לאטום גגות עם מתקנים כאשר הזפת חודרת סביבם

 

אפשר יהיה להחליף לסוג איטום מתקדם באמצעות יריעות ביט ומניות שהיא שיטה יעילה ומתקדמת לאיטום, כאשר יריעות ביט ומניות, הן אלה שמתאימות לאיטום קודם כגון זיפות.

 

מומלץ לפנות אל חברת איטום, אשר מתמחה בתחום זיפות גגות, כאשר יש לבצע סיוד בקיץ, מה שיגרום לבצע את שתי הפעולות ההכרחיות הללו. כל איטום של גג, חייב בהכנה נכונה ומקצועית, אשר מתחילה בניקוי יסודי של הגג מאבק ולכלוך. יש לציין כי גם בחירת הזפת לאיטום היא משמעותית ויש לעבוד עם סוג זפת תקנית אחת ולא לערבב בין סוגי הזפת.

 

 

מהם השיקולים בבחירת חברת זיפות גגות?

 

 

על מנת לחסוך בעלויות, יש לבחור חברת זיפות גגות בירושלים, במידה ואתם גרים באזור זה. בחירה זו היא נכונה, היות ולא תצטרכו לשלם יותר, כאשר המרחק של חברה המגיעה מאזור רחוק יותר. לא רק בחירה של חברה מקצועית ותיקה היא חשובה, כי אם המחיר של זיפות הגגות. זו הסיבה שיש למצוא השוואות מחירים ולברר כמה עולה מ"ר של זיפות ואז לחשב על פי גודל הגג שלכם את העלות הנכונה של זיפות הגג.

אח החברות המוכרות יותר בתחום איטום וזיפו גגות, הינה חברת איטום נתן ובניו בע"מ. החברה עובדת כבר 25 שנה, כאשר היא מעניקה שירות בפריסה ארצית, באמצעות צוותים מיומנים ומקצועיים. החברה משרתת את המגזר העסקי והפרטי ומבצעת פרויקטים ורכבים של תשתיות ואיטום גשרים ברחבי הארץ.

זיפות גגות בירושלים​
זיפות בירושלים