משווק מורשה מוטורולה​

זיפות בירושלים​

חשיבות איטום מבנים

 

מהדברים החשובים ביותר שיש להקפיד עליהם בתהליכי בניה הוא כיצד לאטום את המבנה בצורה נכונה ומקצועית. תהליך האיטום כולו מתבצע בזמן הבניה וזאת כדי למנוע מצבים של חדירת מים או למנוע מצבים של רטיבות בכל אחד מחלקי המבנה החשובים. תהליך של איטום מבנים כולל גם איטום של כל מעטפת המבנה וכל חלקיו הפנימיים, במיוחד באזורים המוגדרים כמועדים לרטיבות כמו חדרי אמבטיה, מטבחים בהם ממוקמת אינסטלציה וכו'.

 

זיפות ירושלים שימוש בחומרי איטום שונים

 

באיטום מבנים מקצועי נכלול על כן שימוש בחומרי איטום שונים שייחודיים לכל אזור במבנה, בהתאם לאופן בנייתו ובהתאם לאופן השימוש המיועד לו. ראשית יש לדאוג לאיטום כללי בכל חלקי המבנה, ובמיוחד אם מדובר באזורים תת קרקעיים כמו מחסנים, מקלטים, מעליות וכמובן חשוב לאטום את יסודות המבנה, כמובן שגם בחלקים מעל הקרקע, האיטום חשוב ביותר כמו בקירות, במרפסות, בגגות ובכל החדרים הפנימיים, זיפות בירושלים.

 

זיפות בירושלים למנוע בעיות של רטיבות

 

איטום המבנים הוא על כן חשוב ביותר כי הוא נועד למנוע בעיות של רטיבות בכל חלקי המבנה ללא יוצא מן הכלל, חשיבות העבודה המקצועית היא מכרעת כי כאשר האיטום נעשה בצורה יסודית ונכונה כבר מתהליך הבניה, כך יחסכו גם הרבה בעיות בעתיד. איטום מבנים ידרוש גם תיקונים ושיפורים עם הזמן, כי ככל שהמבנה יאריך ימים יהיה צורך לתחזק אותו יותר. לעיתים קיימת למשל בעיה של חדירת רטיבות בין הדירות בבניינים משותפים או חדירת רטיבות מגגות, ממרפסות ומגינות וכמובן גם קיימת גם חדירת רטיבות מאזורים תת קרקעיים, ועבור כל בעיה באיטום קיים פתרון שונה עם שיטות עבודה וחומרי איטום שונים לפי הגורמים השונים לבעיה, ורק אנשי מקצוע בתחום האיטום ידעו לאתר בצורה מקצועית את התקלה ולהציע את התיקון המוצלח ביותר. למשל איטום בחלקים תת קרקעיים יצריך חפירות לעומק הקרקע ופירוק של תשתיות רבות ולכן הוא נחשב למסובך ויקר. לעומת זאת עבודות איטום מעל לפני הקרקע נחשבות לפשוטות יותר וגם עלותן נמוכה יחסית. בעלויות תיקון התקלות בבניינים משותפים, בעיות שנובעות מבעיה בגג או בקירות חיצוניים של המבנה, חשוב לזכור כי ועד הבית הוא זה שאמור לשאת בהוצאות התיקונים.

זיפות בירושלים​
זיפות בירושלים