איטום גג רעפים​

חברת איטום בירושלים​

 

איטום גגות רעפים: ביצוע המלאכה בצורה נכונה

אפשר להגיד כי גגות רעפים הם אלו שסוגרים את הטוטאל לוק המושלם לעיצוב הבית ומתקשרים אלינו תמיד באופן חיובי, יחד עם זאת ישנם לא מעט פעמים בהם אנו נגלה כי גג הרעפים האהוב עלינו גורם לנו ללא מעט בעיות – דליפות, בידוד מן העולם שבחוץ וכו'. אנו מאמינים כי איטום גגות רעפים הם מלאכת מחשבת של ממש ויש לעבוד אל מול בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור לאיטום גגות רעפים – איטום נתן ובניו בע"מ החליטו להרים את הכפפה ולעשות לכם מעט סדר בכל הקשור לאיטום גגות רעפים.

 

מה עושים כאשר גג הרעפים דולף?

התחלתם לשמוע לאחרונה רעש מטריד אשר מגיע מעליית הגג שלכם, אתם עולים למעלה ומגלים כי גג הרעפים שלכם דולף. אפשר להגיד שלא מדובר במקרה הכי משמח שיכל לקרות לכם באותו היום. יחד עם זאת לאופן הטיפול שלכם יש חשיבות מכרעת בכל הקשור למיגור ובלימת גג רעפים דולף, במצב של גג רעפים דולף יש לפנות בצורה בהולה אל בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום לשם בדיקה, טיפול ואיטום הגג.

 

מתי אתם ממליצים לאטום גג רעפים?

אפשר להגיד שזו אחת השאלות הנשאלות בתחום, לא מעט אנשים ועסקים בעלי גגות רעפים פונים אלינו בכל חודשי השנה ומתחילים את השיחה בשאלה אחת פשוטה – "מתי אתם ממליצים לאטום גג רעפים?" אם אתם שואלים אותנו התקופה הטובה ביותר לאיטום גג הרעפים הוא בקיץ. מאחר ובקיץ יש זמן ארוך יותר לפעולת האיטום להתייבש בצורה נכונה. כמו כן, בחודשי החורף נשארים עדיין אדים, גזים ומים כלואים בסביבת גג הרעפים לכן הקיץ היא הבחירה הטובה ביותר. יחד עם זאת, לא מעט מן הפעמים אנו נגלה את חשיבות מלאכת האיטום רק לאחר שנגלה דליפה בבית שלנו – במצב כזה אין שום מנוס אלא לקרוא לבעל מקצוע שיעזור לנו לאטום את גג הרעפים באופן בהול יחד עם חומרי איטום מהירים ויעילים.

 

באיזה שיטה מומלץ לאטום גג רעפים?

כאשר אנחנו מדברים על איטום גגות רעפים אנו רואים מספר לא קטן של דרכים, שיטות וחומרים שונים לשם ביצוע המלאכה. יחד עם זאת, תפקידו של בעל המקצוע הוא למצוא את השיטה המתאימה ביותר לטיפול בדליפה(בהנחה וקיימת), לסוג הרעפים ובהתאם לנגישות אל הגג. ריכזנו עבורכם מספר שונים של חומרי איטום מומלצים ופופולריים אשר ניתן להשתמש בהם בצורות שונות – חלקם יחד עם חומרי איטום אחרים וחלקם שחקני סולו.

 

חומרי איטום אקריליים – אחת מן השיטות המומלצות ביותר היא איטום יחד עם חומרי איטום אקריליים יעודיים. כאשר אנחנו מדברים על חומרי איטום אקריליים אנו מדברים על שחקני סולו לא טובים במיוחד אבל על שחקני קבוצה מעולים. לרוב למטרות סולו אנו נשתמש בחומרי איטום אלו לחללים עם שיפועים קטנים – מרפסות וגגונים. יחד עם זאת, נוכל לשלב את חומרי האיטום האקריליים יחד עם חומרי איטום אחרים (איטום ביטומני למשל) ונהנה מלא מעט יתרונות.

איטום באמצעות זפת – זפת נחשב אחד מן חומרי האיטום המסורתיים, השכיחים והעמידים ביותר בעולם. למעשה כבר עשרות שנים שבעלי מקצוע בכל העולם אוטמים יחד עם זפת ייעודית וזו השיגה את שמה בזכות ולא בחסד. בשנים האחרונות אנו רואים טכניקות חדשות וייחודיות כמו – פוליאוריטן ויריעות ביטומניות אשר לוקחות מעט מן הנתח של הזפת היות ומדובר בחומרים יותר מודרניים אך אפשר להגיד בפה מלא כי מדובר באחד החומרים האיכותיים והטובים ביותר לשם ביצוע המלאכה.

יריעות ביטומניות – יריעות ביטומניות הן הדיבור הבא בכל הקשור לעולם האיטום, למעשה מדובר באחת השיטות השכיחות והטרנדיות ביותר לאיטום גגות. יחד עם זאת, כמו שדיברנו על כך בהתחלה יש שחקני סולו ויש שחקני הרכב. לרוב כאשר אנו נרצה להניח יריעות ביטומניות אנו נעשה זאת יחד עם חומרי איטום אקריליים יעודיים, שילוב של שני חומרים אלו יעזור לנו להגיע אל השילוב המושלם – יחידת איטום מושלמת, גמישה, חזקה ועמידה בפני נזקי מזג האוויר ונזקים מכניים. יחד עם זאת מדובר באיטום אשר לא דורש תחזוקה כלל.

איטום באמצעות פוליאוריטן – פוליאוריטן הינו אחד מן מוצרי האיטום המובילים ביותר בעולם, למעשה משתמשים בו הן לפתרונות איטום גגות והן לשיקום מבנים ועבודות איטום מורכבות. חומר זה הוא בעל לא מעט סגולות אשר הופכות אותו לאחד החומרים הבריאים והטובים ביותר לעבודת איטום גגות – חומר גמיש, אלסטי, עמיד בפני נזקי מזג האוויר ונזקים מכניים, קשיח במיוחד, בעל יכולת היספגות מהירה על משטחים, חומר שקוף ואסתטי אשר עבודתו לא נראית על פני השטח. חומר זה הפך בשנים האחרונות לבחירה של לא מעט בתים ו/או בעלי עסקים אשר רוצים לקבל פתרון אסתטי לצד פתרון איכותי ועמיד. כמו כן, ישנם סוגי גגות רעפים אשר מתכתבים עם פוליאוריטן בצורה טובה יותר מחומרים אחרים – גגות רעפי פח, אלומיניום, זכוכית ועץ.

 

סוגי גגות רעפים: מה הם הסוגים השכיחים ביותר?

אם אנו מסתכלים ממעוף הציפור על גגות רעפים הרי שכולם נראים לנו אותו דבר, אך יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על גגות רעפים אנו מדברים על עולם שלם המתחיל ממש במרומי הבית שלנו. אנו רואים כי ישנם לא מעט סוגים שונים של גגות רעפים כאשר כל אחד מן מכיל לא מעט יתרונות וחסרונות, ריכזנו עבורכם את סוגי הגגות השכיחים ביותר בישראל:

 

רעפי בטון – בשנים האחרונות רעפי בטון הפכו להיות אחד מן הטרנדים הבולטים ביותר מאחר ומדובר ברעפים בעלי עמידות גבוהה וחוזק רב. אחד מן היתרונות של רעפי הבטון הוא חומר גמיש, אשר ניתן לבחור את צבעו בהתאמה אישית אשר ניתן אף לשנות את הטקסטורה שלהם לצד עמידות גבוהה.

רעפי חרס – כאשר אנחנו מדברים על רעפי החרס אנו מדברים על הרעפים הנפוצים והשכיחים ביותר בישראל, רעפים אלו מגיעים אלינו מן מדינות אירופה הקרות ומדובר ברעפים השכיחים ביותר בעולם. רוב רובם של רעפי החרס מגיעים בצבע אדום ו/או בגווני אדום שונים. רעפים אלו נחשבים לרעפים בעלי יכולת עמידות גבוהה גם לעשרות שנים לצד יכולת בידוד איכותית לבית.

רעפי צפחה – רעפי צפחה למעשה עשויים מן סלם הצפחה. סלעים אלו נוצרים באמצעות מינרלים שונים אשר יוצרים מראה שכבות ייחודי. רעפים אלו נחשבים לרעפים יקרים במיוחד היות ויש להם לא מעט אלמנטים עיצוביים אשר הופכים אותה לבחירה מודרנית וצבעונית.

רעפי פלדה – רעפי פלדה נחשבים לבין הבחירות האיכותיות ביותר מאחר ומדובר בחומר איכותי,עמיד וחזק במיוחד. לרוב הפלדה תהיה מצופה בצבע בהתאמה אישית לבחירתם של הלקוחות, כמו כן התקנת רעפי פלדה הם מלאכה פשוטה במיוחד ונחשבת לבחירה הטבעית של לא מעט אנשים אשר רוצים לשלב בין בנייה ירוקה לעמידות גבוהה.

כמו כן ניתן לראות עוד לא מעט סוגים שונים של גגות רעפים לדוגמת: רעפי פח, רעפי אלומיניום, רעפי זכוכית ורעפי עץ.

שירותי אטימה ובידוד לגגות הרעפים

 

מדוע כדאי לבצע איטום גג רעפים אצל חברה מקצועית

כאשר אנחנו מדברים על ביצוע איטום גגות אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, שימוש בחומרים לא תואמים אל גג הרעפים ועבודה ללא ניסיון יכולה להשפיע על גג הרעפים שלכם, על התשתיות ועל מבנה השלד של הבית בטווח הרחוק. לכן אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה בתחום ונותנת שירותי אטימה ובידוד לגגות הרעפים. אז מה היא חברה מקצועית בעצם?

 

חברה בעלת ניסיון מוניטין ו-ותק

חברה אשר מציעה אחריות לאחר ביצוע העבודה

חברה עם המלצות בתחום

חברה אשר מחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות לשם ביצוע המלאכה

מה הגורמים לכשל באיטום גגות רעפים?

לא מעט מן לקוחותינו תוהים מה הם הגורמים לכשל באיטום גגות רעפים, מה הם הסיבות בגללן גג הרעפים שלנו נפגע כל פעם מחדש והאם יש דרך לטפל בזה. כאשר אנחנו מדברים על כשלים באיטום גגות רעפים אנו רואים מספר רב של סיבות, יחד עם זאת בין הסיבות השכיחות ביותר:

 

בלאי והתיישנות – כמו כל מוצר גם גג רעפים יכול להיהרס ולהישחק כתוצאה משימוש יתר, בלאי והתיישנות. במשך השנים גם החומרים האיכותיים ביותר עלולים לאבד מכוחם ומן הגמישות שלהם ולהישחק. אלו יכולים לקרות כתוצאה של הזמן, התקנות חדשות הנעשו על גבי גגות הרעפים ו/או מתזוזות במבנה.

עבודות בעלי מקצוע על הגג – זוכרים את הפעם ההיא שהייתה לכם בעיה בדוד? או שהייתם צריכים למלא גז במזגן? אלו בדיוק הפעמים בהם בעלי מקצוע ואנשים שונים עולים אל גג הרעפים שלכם. במקרים כאלו בהם בעלי מקצוע מתקנים ומרכיבים על גבי גגות הרעפים ישנו סיכוי לפגיעה בגגות הרעפים ולהזזה שלהם מן המקום כתוצאה מכך סביר להניח שתסבלו בחורף מדליפה לא נעימה במיוחד ומאיבוד של יכולות הבידוד של הבית.

בעיה בזיהוי הבעיה – הזמנתם בעל מקצוע לטפל לכם בגג הרעפים, יחד עם זאת הוא לא איבחן בצורה נכונה את הבעיה מה שגרם לכם לכשל באיטום גג הרעפים.

חוסר התאמה בין סוג האיטום למשטח גג הרעפים – כמו שכבר ציינו בהתחלה לא כל סוג איטום ו/או חומר איטום מתאים לכל משטח. לכן, לא מעט מן הפעמים אנו מגיעים אל לקוחותינו ומגלים כשלים וליקויי איטום כתוצאה משימוש בחומרים הלא מתאימים למשטח של גג הרעפים. אם האיטום נעשה בצורה לא מותאמת אישית ונכונה הוא לא ממלא את הייעוד שלו ולא עושה את העבודה שלו – דליפה ופגיעה ביכולות הבידוד של הבית הם רק עניין של זמן.

בדיקות הצפה – כל בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין המכבד את עצמו יציע לבצע בדיקות הצפה לאחר שימוש בחומרי גלם מסוימים, במהלך בדיקת ההצפה יציף בעל המקצוע את את גג הרעפים שלכם במטרה לבדוק את האיטום שלכם. לא מעט בעלי מקצוע מוותרים על בדיקות אלו וכך הם יכולים לסמן וי על המלאכה ולהמשיך הלאה.

 

 

שירותי אטימה ובידוד לגגות רעפים: איטום נתן ובניו בע"מ היא הבחירה הטבעית

איטום גגות רעפים עושים רק עם אנשי מקצוע מיומנים, חברת איטום נתן ובניו בע"מ הינה הבחירה הטבעית של מאות בעלי מקצוע ולקוחות פרטיים. החברה מחזיקה במוניטין וניסיון אותו רכשה במשך כ – 20 שנות פעילות בהם עבדנו ללא לאות ובאנושיות אל מול מגזרים רבים – המגזר העסקי, הציבורי והפרטי. חברתנו מתמחה בפתרון איטום גגות ומספקת מעטפת מלאה בכל הקשור לפתרונות איטום ובידוד. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו לבחור נכון.

בוחרים נכון – בוחרים איטום נתן ובניו בע"מ.

 

משווק מורשה מוטורולה​

זיפות בירושלים