משווק מורשה מוטורולה​

איטום גגות בירושלים​

תפקידו החשוב של הגג

 

גג הבית נמצא מעל לראשינו כלומר הוא מגן עלינו ונותן מחסה, הוא סגור אל מול פגעי מזג האוויר ועל כן תפקידו לתת לנו את מלוא ההגנה, לכן גם לאיטום הגג משמעות גדולה ורבה, כי חשיבות של איטום נכון ובחומרים איכותיים הוא למנוע את כל המצבים השכיחים האלו של טיפות מים שחודרות בימי חורף קרים היישר אל תוך הבית, גורמות לרטיבות בצידי הקירות או גורמים לסכנות בפגיעה בתשתיות אחרות כמו תשתית החשמל.

 

איטום גגות ירושלים לבחור בחומרי איטום איכותיים

 

אם נדאג לעבודה מקצועית בשילוב של חומרי איטום איכותיים, פגעי מזג האוויר ובמיוחד בחורף לא יהיו חלק משגרת חיינו בשום מבנה והם לא יגרמו לנו לנזקים בכל פעם ולמפח נפש. ועם חומרי איטום איכותיים לא יהיה גם צורך לחזור ולחדש איטום ולערוך תיקונים רבים כל מספר שנים, איטום גגות בירושלים.

 

איטום גגות בירושלים מערכות איטום מתקדמות

 

מערכות איטום מתקדמות במיוחד לגגות חדשים בתחילת הבנייה, בהם קיימים גגות רעפים או שיפועי גג, ולכן יש להקפיד וליישם את האיטום של הגגות על פי הנדרש בתקן ובמיוחד כאשר גג של כל מבנה עמוס במתקנים רבים כמו דודי שמש, מתקני מיזוג אוויר ועוד, יכולה להתעורר בעיה לאטום גגות כאלה אלא עם מערכות איטום שמתבצעות במריחה ובהתזה, ולצורך יישום מערכות איטום אלה בגגות חדשים, יש להקפיד על יציקת שיפועי גג עם בטון כדי לקבל תשתית חזקה ויציבה, כך זה יקטין באופן משמעותי את הסיכון לחדירת מים למבנה ובמיוחד במבנים גדולים כמו במפעלי תעשיה, באולמות ספורט או במחסנים.
חשוב להקפיד בנושאים אלו, להקפיד על ביצוע איכותי שיעניק הגנה מלאה לתקופת שנים ארוכה, ובמקרים בהם לא מקפידים על הכללים המחייבים עלולים להתעורר בעיות של התרופפות במבנה או חדירות של מים ונוזלים. איטום איכותי חשוב כדי ליצור מבנה איכותי ומתקדם ביותר בעל ערך רב ושימור לשנים רבות. מוצרי איטום איכותיים צריכים להיות חלק בלתי נפרד מהפרויקטים הגדולים במשק, אם מדובר במוסדות וארגונים ואם מדובר בפרויקטים גדולים של מגדלי מגורים ומשרדים והם יהיו חייבים לכלול פתרונות איטום איכותיים שיבטיחו איטום בטוח ואופטימאלי לכל חלק במבנה או בנכס.

 

אחזקה שאינה תקנית של הגג תתוקן על ידי איטום גגות בירושלים

 

באם בוצע לכם איטום גגות בירושלים על ידי זפת חמה, עליכם להבין כי האחריות לא תחזיק מים במידה ואין ערכתם תחזוקה מדי שנה לגג שלכם. כאשר מבצעים אטימה של הגג על ידי זפת חמה, צריך לבצע סיוד של הגג פעם אחת מדי שנה. המטרה של הסיד הינה לבודד בין קרן השמש לבין התשתית של האיטום. באם לא תבצעו סיוד פעם אחת בשנה, מדי שנה, הזפת תתחמם, תיסדק ורטיבות תובל באופן ישיר לתקרה של הקומה הכי למעלה במבנה שלכם. קבלן איטום איכותי ואף מהימן יתנה את התוקף של תעודת האחריות בזאת שהנכם תתחייבו לערוף סיוד של הגג שלכם פעם בשנה ובכל שנה ברציפות.

 

כיצד ניתן למצוא קבלן איטום גגות בירושלים איכותי?

 

1. היבט משמעותי בהיבט של שטח הגג – מי שאחראי למדוד את השטח של הגג הינו קבלן איטום גגות בירושלים. כאשר הנכם חותמים על גבי הצעת המחיר, אתם למעשה מסכימים בזאת למטראז' אשר רשום בה. בשל כך, טרם שנכם חותמים על הצעת המחיר, עליכם לבחון את הפרמטר הנ"ל ואף במידה וקיים הבדל בין המידות של איש מקצוע לבין אלה אשר הנכם מדדתם, תבקשו להבין מאיפה קיים הפער.

2. עליכם לבחור אך ורק קבלן איטום מורשה – ישנה משמעות רבה לוודא כי איש המקצוע, אליו פניתם לקבלת שירות של איטום, הינו אוטם מורשה, אשר מחזיק באמתחתו תעודה מן מכון התקנים וכן שיש לו את כל האישורים הנדרשים, כדי לערוך פעולה של איטום בדירה שלכם. יש לכם דרך לבדוק את נתוני הרישום שלו בפנקס הקבלנים אשר מנוהל באמצעות רשם הקבלנים, בתוך אתר האינטרנט שלו וגם של משרד הבינוי והשיכון.

3. בחנו את הצעת המחיר שהוענקה בידכם על ידי קבלן האיטום – עליכם לבדוק כי הצעת המחיר שניתנה בידכם מורכבת מכל הנתונים שהזכרנו, לרבות – ניקיון של הגג – הרמת דוד – הרמת קולט שמש – הרמת מנוע של מיזוג אוויר. פתיחה של סתימות במרזב – חומרי עבודה ואף אביזרים – שטח של גג – בדיקה של הצפה – מענק של אחריות וכיוצא בזה.

 

מה עושים במקרה של הצטברות לשלשת יונים על גבי הגג?

 

לשלשת היונים הינה לשלשת אלמנטרית חומצתית אשר הינה מכניסה את חומרי האיטום והן מסבה לכשל חוזר כל פעם מחדש. באם לשלשת היונים צצה אצלכם בתום עבודת איטום ופגעה ביסודות, קבלן האיטום גג בירושלים אינו עשוי ליטול על כך כל אחריות.

איטום גגות בירושלים​
זיפות בירושלים