איטום בפוליאוריטן מוקצף

 

 

 

 איטום גגות בפוליאוריטן מוקצף ​

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת איטום בירושלים​

 

 

מה חשוב לדעת על איטום גגות בפוליאוריטן מוקצף?

 

אפשר להגיד כי אחד הדברים החשובים ביותר בחלל הבית שלכם הוא איטום הגג שלכם, חלק מן האנשים עושים זאת עוד בתקופת הקיץ מבעוד מועד ומספקים לעצמם איטום ובידוד מלא ואילו אחרים נזכרים במלאכה רק לאחר שמתחילה דליפה רצינית אשר מתחילה לפגוע במבנה, תשתיות ושלד הבית. כאשר אנחנו מדברים על עבודות איטום אנו רואים את פוליאוריטן כאחד החומרים המובילים והאיכותיים ביותר בשוק, חומר אשר ניתן להשתמש בו הן במריחה והן בהתזה ובעל יכולת עמידות גבוהה במיוחד. איטום נתן ובניו בע"מ עושים לכם קצת סדר בכל הקשור לאיטום גגות יחד עם פוליאוריטן מוקצף.

 

מהו חומר הפוליאוריטן המוקצף?

 

כאשר אנחנו מדברים על פוליאוריטן אנו מדברים על אחד מן מוצרי האיטום המובילים ביותר בעולם בענף הבנייה והאיטום, לחומר זה ישנם מגוון רחב של שימושים החל משיקום מבנים, עבודות איטום ועד איטום גגות בצורה נכונה ובריאה. חומר הפוליאוריטן הינו חומר גמיש ואלסטי במיוחד אשר נמצא בלא מעט שימושים בענף הבניה והאיטום. ניתן להשתמש בחומר זה במגוון שיטות כאשר הבולטות הן הדבקה והתזה. החומר נחשב לאחד מן חומרי האיטום היעילים והעמידים ביותר והינו בעל יכולת היספגות מהירה למשטחים, כמו כן מדובר בחומר שקוף כך שניתן לאטום בצורה יעילה תוך כדי שמירה על אסתטיות מלאה.

 

 

מדוע מומלץ להשתמש בפוליאוריטן מוקצף?

 

אם יורדים לעובי הקורה אנו רואים שיש היום כל כך הרבה אפשרויות הקשורות לתחום האיטום ואיטום גגות בפרט, אך רבים תוהים למה מומלץ להשתמש דווקא בפוליאוריטן מוקצף. רוב הגגות היום סובלים מבעיית נגישות, דבר המקשה משמעותית על לא מעט בעלי מקצוע לבצע עליהם עבודות איטום בצורה מקצועית, איכותית ובטיחותית. פוליאוריטן היא הבחירה הטובה ביותר מאחר וניתן לבצע עבודות איטום בהתזה בצורה יעילה ופשוטה ללא צורך בהלחמת יריעות איטום, מריחת זפת והמתנה של שעות לשם ייבוש חומר האיטום. כמו כן – גגות פח, אלומיניום, זכוכית ועץ מתפקדים טוב יותר עם פוליאוריטן מאשר חומרים אחרים.

 

 

מתי כדאי לבצע איטום גגות בפוליאוריטן?

 

אנחנו יכולים להגיד בפה מלא כי זו אחת מן השאלות הנשאלות ביותר – "מתי כדאי לנו לבצע איטום גגות בפוליאוריטן?" אם אתם שואלים אותנו הזמן הטוב ביותר הוא תקופת הקיץ, בתקופת הקיץ יש לחומר הפוליאוריטן יותר זמן להתייבש, כמו כן כל המים, האדים והגזים שהיו על הגג שלכם התאדו מן העולם וזהו בדיוק הזמן. יחד עם זאת, לא תמיד כולנו נזכרים לאטום את הגג בצורה מקצועית בקיץ וצריכים להתמודד עם הטיפול בחורף לאחר שאנו מגלים כי ישנה דליפה בגג, פוליאוריטן הוא הבחירה הטובה ביותר גם לדליפות בחורף מאחר וזמני הייבוש שלו מהירים במיוחד.

 

כיצד מבצעים התזת פוליאוריטן מוקצף?

 

איטום בהתזה היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כאשר אנחנו מדברים על שימוש בפוליאוריטן. מדובר באחת השיטות הטובות ביותר אשר יכולה למנוע לא מעט ליקויים ובעיות במבנים שונים, איטום בהתזה לרוב יתבצע יחד עם מכונה ייעודית אשר תפקידה להתיז את החומר על המשטח במספר דרכים שונות. איטום בהתזה היא אחת השיטות הטובות ביותר לאיטום גגות ו/או איטום חללים בהם ישנה סבירות גדולה לחדירה של מים, כמו כן מדובר בשיטה מהירה, גמישה ויעילה.

 

מה היתרונות של איטום בפוליאוריטן מוקצף?

 

כאשר אנחנו מדברים על איטום בפוליאוריטן מוקצף אנו רואים לא מספר יתרונות אשר הופכים אותו לבחירה הטבעית אצל לא מעט בעלי מקצוע ולקוחות פרטיים:

 

עמידות גבוהה – המטרה המרכזית שלנו כאשר אנחנו מזמינים בעל מקצוע לעבודת איטום היא לוודא כי המלאכה תשאר לאורך זמן ולא נצטרך כל חורף להזמין מחדש בעל מקצוע לשם ביצוע המלאכה מחדש. חומר הפוליאוריטן הוא חומר בעל עמידות גבוהה, אלסטיות, עמיד בפני נזקי מזג האוויר ונחשב לחומר אמין במיוחד.

אלסטיות זה שם המשחק – פוליאוריטן נחשב לאחד מן חומרי האיטום האלסטיים ביותר, למעשה בגלל שהוא כל כך אלסטי ניתן להכפיל את הגודל שלו בצורה משמעותי שיכולה להגיע לממדים של פי 4.5 מן הגודל המקורי.

מחיר נוח – למרות כל היתרונות של החומר הוא בעל מחיר נוח, כמו כן היות והוא מצליח להכפיל את עצמו פי 4.5 מן הגודל המקורי הוא הופך לבחירה הטבעית של כל בית עסק ו/או לקוח פרטי אשר רוצה לשלב בין מקצועיות, עמידות גבוהה, איכות למחיר נוח.

זמני עבודה מהירים – אם נכנסים לעובי הקורה אנו מגלים כי תהליך ייבוש של עבודת איטום יכולה לקחת כמה ימים ועם חומרים מסוימים אף להגיע לכמה שבועות. יחד עם זאת, כאשר אנחנו מדברים על פוליאוריטן אנו מדברים על זמני עבודה מהירים במיוחד כאשר זמן ההתייבשות הממוצע של החומר עומד על כ – 3 מ"מ ביום.

שיטות עבודה שונות וייעודיות – מדובר על חומר גמיש במיוחד לבעל המקצוע וניתן להשתמש בו במספר דרכים, אפשר להשתמש בו במריחה ואפשר להשתמש בו בהתזה לשם החדרת החומר לחללים הקטנים ביותר ובצורה מדויקת. כמו כן, ניתן לראות את החומר במגוון טקסטורות ומרקמים שונים.

 

למה מומלץ לבצע איטום גגות עם חברת איטום נתן ובניו בע"מ?

 

איטום גגות בפוליאוריטן מוקצף הם בגדר מלאכת מחשבת של ממש, כך אנו באיטום נתן ובניו בע"מ מתייחסים למלאכה. חברתנו הינה בין החברות המובילות ביותר במשק בתחום האיטום עם ניסיון של למעלה מ – 20 שנה, במרוצת השנים עבדנו אל מול סוגי לקוחות רבים החל מלקוחות עסקיים דרך לקוחות מוסדיים ועד לקוחות פרטיים. כל העבודה שלנו מתבצעת עם כל ההסמכות וההיתרים הרלוונטיים, שימוש בחומרים מתקדמים ובעלי תו תקן ישראלי ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה.

 

מעוניינים לאטום את הגג? בוחרים פוליאוריטן – בוחרים איטום נתן ובניו בע"מ

אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם מעוניינים לאטום את הגג שלכם, בחירה נכונה מתחילה באיטום נתן ובניו בע"מ. החברה במרוצת השנים ביססה את מעמדה כאחת מן חברות האיטום המובילות ביותר במשק הישראלי לאחר עבודה מול לקוחות עסקיים, מוסדיים וציבוריים. יחד עם למעלה מ – 20 שנה של ניסיון ומוניטין אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו!

בוחרים נכון – בוחרים איטום נתן ובניו בע"מ

משווק מורשה מוטורולה​

זיפות בירושלים