משווק מורשה מוטורולה​

איטום ביריעות בירושלים​

שיטת איטום נפוצה

 

איטום באמצעות יריעות היא אחת משיטות האיטום הנפוצות ביותר בארץ ובעולם. יריעות האיטום משמשות הן לצורך איטום פנימי במבנה או לאיטום חיצוני של חלקי הבניין וביניהם כמובן את איטום הגג, הרצפות, איטום של מרתפים או של קירות. יריעות איטום הן נפוצות גם לצרכי איטום במבנים תת קרקעיים וכן עבור מבנים של מאגרי מים ובריכות. בארץ נעשה שימוש בשלושה סוגים עיקריים של יריעות שהן יריעות איטום הביטומניות, יריעות איטום PVC ויריעות איטום EPDM. לכל סוגי היריעות שימושים שונים וכן יתרונות וחסרונות שונים.

 

איטום ביריעות ירושלים עמידה מול שינויי טמפרטורה קיצוניים

 

משיטות האיטום הנפוצות ביותר בארץ זה השימוש ביריעה הביטומנית. אלו יריעות שעשויות מביטומן, חומר שהוא תוצר לוואי של תהליך זיקוק הנפט, והוא דומה בתכונות שלו לחומר הזפת. הביטומן נמצא בתוך מעטפת עמידה שמעניקה לו הגנה מפני שינויי טמפרטורה קיצוניים ולכן היא מספקת ליריעה עמידות גבוהה וחשובה מפני פגיעות מכאניות שונות. יריעות איטום ביטומניות משמשות בעיקר לצורך איטום גגות, מרפסות וגגות מרוצפים, אך זוהי יריעה שגם יעילה לצרכי איטום מרתפים, מבנים תת קרקעיים או לשם איטום רצפות. את היריעות הביטומניות ניתן להניח ישירות על גבי הבטון החשוף או על גבי הגגות שעברו תהליכי זיפות. לעומת זאת היריעות פחות מתאימות לשימוש על גבי גגות בעלות איטום אקרילי, איטום ביריעות בירושלים.

 

איטום ביריעות במגוון גדלים שונים בירושלים

 

יריעות איטום הביטומניות מגיעות בצורה של גלילים ובגדלים שונים, ומצמידים אותן אל המשטח זו לצד זו באמצעות ריתוך. היריעות נחשבות לחומר איטום עמיד וגמיש, שיכול להחזיק מעמד לאורך זמן. אלו יריעות שעמידות גם בפני פגיעות מכאניות, אינן נהרסות בשמש והיתרון הגדול שלהן הוא שיש להחליפן רק אחת לעשר שנים ובמידה ומתגלה פגם באיטום ניתן לבצע תיקון מקומי בקלות. ליריעות ציפוי המעניק הגנה מפני קרני השמש וחוסך צורך במריחת שכבת הלבנה. השיטה נחשבת ליקרה יחסית בשל הצורך בעבודות הכנה מדוקדקות של הגג, ועקב הדיוק הנדרש בעת הנחת היריעות. במידה ועל הגג מותקנים אביזרים כגון דודי שמש, יש לפרק את האביזרים בתחילת העבודות ולהחזירם בסיום הנחת היריעות, וזה עלול להאריך את זמן העבודה ולייקר אותה במעט.

איטום בירושלים - האיטום ביריעות האידיאלי עם אחריות לעשר שנים

 

לפני עונת החורף בסוף הקיץ, יש לבדוק את מצב הגג בבית או בבניין המגורים. מדובר על בעיות רטיבות ומים, אשר עשויים להרוס מבנה תוך זמן לא רב. על מנת למצוא את האיטום הנכון, יש להתחשב באיטום הקיים. למשל אם אתם זיפתתם את הגג ואתם מעוניינים באיטום מתקדם לשנים רבות, מומלץ כי תבצעו איטום ביריעות בירושלים , במידה ואתם גרים בעיר זו. החיבור בין חומרי האיטום הינו קריטי, היות ואם תנסו להתקין יריעות ביט ומניות לחומר שאינו זפת או אם לא היה לכם קודם לכם איטום באמצעות יריעות ביט ומניות, יהיה הצורך להתאים חומר איטום זהה לקודם או פשוט להסיר את חומר האיטום הקודם ולהתקין יריעות ביט ומניות.

 

ההכנה לקראת איטום באמצעות יריעות ביט ומניות של מבנים וגגות פרטיים

 

על מנת להתחיל עם ביצוע של איטום ביריעות בירושלים, יש להכין את גג המבנה או הבית. הבעיה היא שישנם גגות עמוסים אם במדחסים למזגנים, לוויינים, דודי שמש וההכנה עשויה לערוך זמן רב ומדובר על עבודה רבה, אך פעולה זו הינה הכרחית. לא כל בלן איטום, יהיה מעוניין לפרק ולכן, מומלץ לקרוא לאנשי מקצוע, אשר יפרקו את המתקנים השונים בגג לפני ביצוע האיטום בפועל, באמצעות יריעות אלה.

 

היתרונות בהתקנת יריעות ביטומניות לאיטום מושלם

 

ישנם יתרונות רבים כאשר תתקינו איטום ביריעות בירושלים. ראשית מדובר על האיטום החזק והמושלם ביותר, כאשר האחריות על איטום זה הינה עשר שנים, מה שמראה על ביטחון מושלם באיטום, כאשר חברת האיטום מעניקה תקופת אחריות כה ארוכה.

 

יריעות אלה, עשויות מחומר גלם הנקרא ביטומן ומכאן שמן. מדובר על חומר גלם  אשר מופק נדלק. חומר זה, דומה במאפייניו לזפת ולכן הוא יתאים לגגות שעברו זיפות קודם. נין גם לאטום קירות עם יריעות ביט ומניות, מה שגורם לחומר איטום זה, להיות יעיל יותר. יש לקחת גם את שיפועי הגגות בחשבון ולחתוך את היריעות הביטומניות לפי מבנה גג הרעפים,במידה ויש לאטום חלקים בגג זה.

 

בחירה נכונה של חברת איטום המתמחה בהתקנת יריעות ביטומניות

 על מנת להצליח באיטום מדויק ומקצועי, יש להזמין חברת איטום וותיקה, אשר מתמחה באיטום באמצעות יריעות ביטומניות. אחת החברות המוכרות , הינה  חברת איטום נתן ובניו בע"מ, אשר מעניקה שירות בפריסה ארצית, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. החברה מבצעת עבודות תשתית הקשורות לאיטום, כגון איטום מקצועי של גשרים מחזיקה בצוותים מיומנים וקבועים המלווים אותה מזה 25 שנה.

איטום ביריעות בירושלים​
זיפות בירושלים