משווק מורשה מוטורולה​

איטום ביריעות ביטומניות​

מערכת איטום עיקרית

 

איטום ביריעות ביטומניות משמשות כמערכת איטום עיקרית למבנים. שמן מגיע מן היריעות שמבוססות על חומר בשם ביטומן, שזהו מוצר המתרכך בחום והוא תוצר זיקוק של נפט גולמי, הפט הגולמי מושבח בחומרים שונים כמו פולימר אלסטי, והיריעות משוריינות עם פוליאסטר חזק וגמיש, ולכן זה מקנה להן כושר איטום גבוה לסדקים רבים בכל תשתית. ישנו בארץ תקן ליריעות ביטומניות שמגדיר את התכונות הנדרשות מן המוצר, וכן מקיים את אבטחת האיכות והתפקוד של היריעות לשנים רבות. תקן זה הוא תקן מחייב בעבודה על פי חוק, ואסור לשווק בארץ יריעות שאינן עומדות בו בתקן זה.

 

איטום בעזרת יריעות ביטומניות יריעות איכותיות מאד

 

חשוב יהיה לבחור בחברה שהיא משווקת יריעות תקניות כלומר יריעות בעלות תו תקן, וחשוב לבחור בחברת יצרנית היריעות הגדולה בעולם. חשוב שהיריעות הביטומניות מתוצרת החברה יהיו יריעות איכותיות מאד, נוחות לעבודה וקלות ליישום, יריעות שמותאמות לאקלים החם בישראל וכן שיבטיחו אמינות גבוהה למערכת האיטום לאורך זמן.

 

איטום ביריעות ביטומניות מגוון של מוצרים

 

איטום בביריעות ביטומניות ישנו מגוון גדול מוצרים כאשר האותיות הלועזיות עליהן מציינות את סוג הפולימרים בהם נעשה שימוש לשם השבחת היריעה. במקרים של איטום מסוג זה באמצעות יריעה זה שונה מאיטום שמתבצע על ידי מכונה חשמלית, בדרך כלל בלחצים גבוהים ועם פיית הזרקה, בדרך כלל לצרכי תיקונים, בעוד שהיריעות מיועדות יותר לתהליך בסיסי של בנייה והרכבה למניעת איטום. לעומת זאת בחומרי הזרקה יש תגובות שונות למגע עם מים בצורה איטית יותר או מהירה יותר, וזה תלוי באורך המסלול שהוא אמור לעבור עד למילוי מלא של הסדק ועד לתיקון הנזילה. בכל מקרה כל סוג של איטום הוא עניין מורכב המחייב את מלוא הידע, הניסיון וההדרכה. לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שמשווקת יריעות איטום או חומרי הזרקה של אחת החברות הידועות והמובילות בעולם, ואשר מוצרי האיטום והזרקה שלה משמשים בהצלחה מזה שנים רבות בפרויקטים מובילים ומורכבים ברחבי העולם. חשוב לקבל מידע מקדים עם יועצים טכניים של החברה, ושיהיו בעלי ידע וניסיון רב בנושא לשם פתרון בעיות איטום מורכבות בכל מקום, להציע פיתרון איכותי ואף למקומות קשים במיוחד לתיקון.

איטום ביריעות ביטומניות​
זיפות בירושלים