משווק מורשה מוטורולה​

איטום בהזרקה ירושלים​

לאטום חדירת מים

לא פעם אנו עדים לחדירה של מים דרך תקרות אם בחניונים או בבית ולמעשה בכל מקום אחר, מקרים נפוצים אלו כמו מקרים רבים אחרים, הם דוגמא לחדירות של מים שהטיפול בהן מן הצד החיצוני של המבנה הוא מאד קשה עד בלתי אפשרי ולכן לא נותרת ברירה אלא לטפל בהן מתוך המבנה, כאשר אחת הדרכים הנפוצות לטיפול בבעיות אלו בשנים האחרונות הינה בשיטה של הזרקת חומרים מיוחדים שמבוססים על חומרים שתופחים במגע עם מים או מגיבים למרכיבים שונים ולכן הם יעילים מאד למצבים של חדירות מים.

 

איטום בהזרקה ירושלים סוגים רבים של חומרים

 

חומרי ההזרקה הם רבים וניתן לחלק אותם לכמה סוגים, בהתאם לתכונות שלהם למשל חומר ההזרקה בצורתו הגולמית שיוכל לזרום דרך סדקים, חומר הזרקה שתופח במגע עם מים או כתגובה למרכיבי מים באופנים שונים, ישנם גם חומרי הזרקה בעלי רכיב אחד שהוא חומר המגיב למים הקיימים בסדק בבטון או חומרי הזרקה בעלי מספר רכיבים ללא קשר לנוכחות מים  במקום.

 

איטום הזרקה בירושלים השפעת הסביבה

 

גם לסביבה יש קשר לתהליך האיטום, האם התוצר המוגמר זקוק לסביבה מימית על מנת לשמור על המבנה שלו כחומר שמגיב טוב למים, או כחומר שדוחה מים, הגמישות-  האם מדובר בחומר שהוא קשיח, גמיש או חצי גמיש, מהם חומרי הבסיס במקום, כיוון שבמרבית מקרי איטום בהזרקה ירושלים בוחרים בחומר שהוא על בסיס חד-רכיבי, וכך היישום שלו פשוט יותר, אין צורך לערוך חישובים לגבי כמויות החומר שיש להוסיף, בניגוד לשימוש בחומר עם יותר ממרכיב אחד, אין חשש שהחומר יגיב מוקדם מדי גם בתוך המכונה. יישום החומר נערך עם מכונה פשוטה ונפוצה שהניקוי שלה לאחר השימוש אינו מסובך אלא פשוט מאד. בנוסף יש לבדוק אם החומר מגיב רק עם המים, יש גם לאפיין את חומר ההזרקה הרצוי עם התאמת תכונות החומר לבעיה. למשל אם מדובר בסדק בקיר מרתף דק יחסית שנמצא תחת מי תהום באופן קבוע ונתון ללחצים, נבחר בהזרקה עם חומר שמתאים לסביבה מימית, וחומר שהוא גמיש כי מדובר בקיר דינאמי שנמצא תחת לחץ, ואת פעולת החדרת חומר ההזרקה עורכים בקרבת נקודת החדירה לאורך הסדק.

 

איטום בירושלים - אחת השיטות המובילות באיטום בהזרקה נגד רטיבות

 

הבנייה בארץ רק מתפתחת ואפשר לראות פרויקטים גדולים בבניה בגלל שמדובר במבנים מיושנים שמתחדשים באמצעות שיפוץ ואיטום. גם תשתיות ישנות שאינן חזקות דיין עשויות לגרום לנזקים שונים כאשר הבולט בנזקים הללו הוא הרטיבות . הבלאי מתקדם ברגע שקיימת חדירת רטיבות ואחת השיטות לביצוע איטום יעיל היא שיטת איטום בהזרקה בירושלים במידה ואתם מתעניינים בשירות זה בירושלים.

 

לרוב, יש לבצע איטום בתקופת הקיץ, היות ורק על גג יבש או על קירות יבשים, ניתן יהיה לבצע איטום יעיל. קיימים מגוון רב של חומרי איטום ושיטות רבות, אבל כאשר מדובר בשיטת האיטום באמצעות הזרקה, מדובר על חומרים בצורת נוזל שניתן להזריק אותם באמצעות אקדח חשמלי מיוחד.

 

מדוע שיטת איטום בהזרקה נחשבת לשיטה הטובה ביותר?

 

שיטת איטום בהזרקה בירושלים או בכל עיר אחרת בארץ, נחשבת לאחת השיטות המובילות בנושא האיטום.  מדובר על שיטת איטום המיועדת נגד רטיבות במבנים מסוגים שונים.. יש להזריק את חומרי האיטום באמצעות מכשיר  מיוחד כמו מדחס חשמלי או אקדח שאליו מחדירים את חומר האיטום הנוזלי, אשר עשוי להיות מחומרי איטום כמו חומר איטום אפוקסי, או חומר איטום פוליאוריטני. הבחירה של חומרי האיטום נעשית על פי השיקולים של חברת האיטום ובהתאם לנתוני המבנה.

 

חומרי האיטום בהזרקה, מוחדרים לעומק הפתח או הסדק שנוצר, לצורך הזרקה מבוקרת ומדידה של חומר האיטום ישר למקום שממנו נובעת הנזילה. החומר חודר מיד ומעניק את האטימה האיכותית תוך זמן קצר

 

מתי משתמשים באיטום באמצעות הזרקה?

 

כאשר היסודות של המבנה רעועים,  אפשר לעשות שימוש בהרבה סוגים של טכניקות איטום, אבל הבעיה הנפוצה ביותר, היא בעיית הנזילה, אשר נגרמת במבנים ישנים. בעיה זו, קיימת דווקא בקומות התחתונות של בניין מגורים או בניין משרדים ובקומות כגון מרתף, הנחשב למקום בעייתי החשוף לנזילות מים. היות ובעיית הנזילה מתחילה מסודות המבנה, היא עשויה להזיק לכל המבנה עם הזמן ואם לא מטפלים נכון ובזמן באיטום, ההשלכות עשויות להיות חמורות.

אם אתם גרים בירושלים ומחפשים חברת איטום וותיקה ומוכרת שהיא בעלת שם ומוניטין רב, מומלץ כי תיפנו לחברת איטום נתן ובניו בע"מ .החברה, מתמחה במתן פתרונות איטום וזיפות  בכל הארץ. לחברה וותק של 25 שנה בתחום והיא עוסקת בעבודות איטום גם בתחום התשתיות. החברה משרתת הן את המגזר העסקי והן את המגזר הפרטי. לחברה צוו גדול של עובדים והיא אף מעניקה שירות באיטומים של גשרים ופרויקטים גדולים ומורכבים במיוחד.

איטום בהזרקה ירושלים​
זיפות בירושלים